Vyděrač

Přečtěte si o tématu Vyděrač. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Vyděrač, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Vyděrač.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Internetoví vyděrači na to jdou chytře

Internetoví vyděrači na to jdou chytře

Zdánlivá anonymita internetu a poměrně malé povědomí uživatelů o technických záležitostech spolu s mizerným zabezpečením většiny počítačů tvoří živnou půdu pro nejrůznější "nekalé živly". Jedním ze způsobů, jak vydělat na uživatelích internetu nelegální cestou, je vydírání.

Otakar Schön | 11

Kauza Rambus - vyděrači skončils!

Kauza Rambus - vyděrači skončils!

Tak nějak by se dal stručně vyjádřit závěr soudního sporu, ve kterém americká firma Rambus Inc. žalovala německého výrobce Infineon Technology AG za porušování patentových práv k... pamětem a rozhraní SDRAM a DDR SDRAM (standard paměti DDR SDRAM vznikal mj. v otevřeném sdružení JEDEC, jehož členem byl i Rambus Inc., který později vyvinul své vlastní rozhraní Rambus / RDRAM). Vyděračská žaloba byla shledána "bezdůvodnou, neoprávněnou a neopodstatněnou". Celá kauza je o to pikantnější, že dříve obdobným požadavkům Rambusu bez soudního boje podlehli výrobci jako Hitachi a Toshiba a rozhodli se platit poplatky za prakticky otevřený standard...

Jiří Kwolek | 21Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky