VG TV

Přečtěte si o tématu VG TV. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem VG TV, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu VG TV.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
HP Compaq nx9005: prohozené procesory

HP Compaq nx9005: prohozené procesory

Po nedávné recenzi notebooku hp Compaq nx9000 dnes přinášíme recenzi prakticky stejného modelu. Nejvýraznějším rozdílem je použitý procesor. Zatím nx9000 pracuje s mobilním Pentiem 4, nx9005 je osazen mobilním Athlonem XP.

Jan Kuneš|5

Notebook hp Compaq nx9000 – recenze

Notebook hp Compaq nx9000 – recenze

V červenci představila firma HP nové řady svých produktů – skenery, LCD, digitální fotoaparáty a mimo jiné také notebooky. Jedná se o první modely uvedené od sloučení s firmou Compaq před více než rokem.

Petr Růžička|4

Omnibook XE3: velmi široký záběr

Omnibook XE3: velmi široký záběr

Proč? Tato novinka společnosti Hewlett-Packard totiž uspokojí všechny, kteří potřebují pracovat, obchodovat, prezentovat, brouzdat Internetem nebo se jen bavit. Má zkrátka vše, co má notebook mít.

Computer|2

ASUS-V7100 Deluxe Combo

ASUS-V7100 Deluxe Combo

S nápadem vyrobit grafickou kartu, která by pokud možno obsáhla všechny možné "vizuální funkce" dnešního počítače - tedy 2D i 3D akceleraci, Video vstup i výstup, stereo TV tuner + možnost přehrávání DVD přišla jako první kanadská firma ATI. Celá řada byla pojmenována All-In-Wonder (zkráceně AIW) a během krátké doby se stala synonymem právě takových multimediálních kombajnů. A právě na tento zaběhlý standard útočí firma ASUS se svým modelem AGP-V7100 Deluxe Combo. Podařil se jí průlom?

Jiří Kwolek|2

Matrox G450 - tak trochu jiná karta

Matrox G450 - tak trochu jiná karta

Pokud bychom hledali paralelu se světem osobních počítačů, pak bychom mohli klidně říci, že karty Matrox jsou mezi grafickými akcelerátory jako počítače Macintosh ve světě PC - mají své věrné příznivce i odpůrce přičemž každá skupina poukazuje na jiné vlastnosti. Nejinak je tomu v případě karty Matrox Millenium G450 - příznivci na ni nedají dopustit, odpůrci nechápavě kroutí hlavou. Co tedy na tom Matroxu vlastně je?

PC Tuning|1

UMAX ActionBook 225T: Opravdu levná kvalita!

UMAX ActionBook 225T: Opravdu levná kvalita!

Už jste se pokoušeli kupovat nadupaný notebook za cenu o třídu nižšího? Že ne? Nyní máte šanci…

Pavel Broža


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak prodloužit výdrž notebooku

Velké testy: gamepady a inkoustové tiskárny

Důkladný test Sony Playstation 5