Většina případů

Přečtěte si o tématu Většina případů. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Většina případů, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Většina případů.
Astrofyzikální umělá inteligence vystopovala 1 210 nových gravitačních čoček | Foto: DESI Legacy Imaging Surveys/LBNL/DOE & KPNO/CTIO/NOIRLab/NSF/AURA

Astrofyzikální umělá inteligence vystopovala 1 210 nových gravitačních čoček

** Gravitační čočky jsou pro astronomy velice cenným zdrojem informací ** Ve většině případů ale nejsou příliš nápadné a špatně se hledají ** Vědci proto proto zapojili umělou inteligenci

Stanislav Mihulka|1

VesmírUmělá inteligence
Google pry zaměřuje i naše telefony a PC. Jaká je pravda?

Google pry zaměřuje i naše telefony a PC. Jaká je pravda?

Je to už v podstatě letitá kauza, která je symbolem jedné velké třecí plochy mezi dosavadním způsobem života a tím, co nabízí moderní technologie a internetové protokoly.

Jakub Čížek|73

Stručný průvodce zálohováním dat (i pro neprogramátory)

Stručný průvodce zálohováním dat (i pro neprogramátory)

Uděláte každý den kus práce, vypnete počítač a spokojeně odcházíte věnovat se jiné činnosti? Veškerá Vaše práce přitom zůstává na jediném disku mnoho dní či dokonce měsíců? Máte svůj veledůležitý projekt v domácím archivu na jediném CD? Nebo Vám dokonce stačí jediná disketa jako pracovní i archivní médium zároveň?

Tomáš Foldyna|24

Internetové aukce, centrum zločinu

Internetové aukce, centrum zločinu

87 % „e-zločinů“ se prý v USA přímo vztahuje k internetovým aukčním webům!

Jiří Hlavenka|3

Zrychlujeme o sekundy start Windows 2000

Zrychlujeme o sekundy start Windows 2000

Windows 2000 standardně kontrolují zařízení na IDE kanálech nezávisle na nastavení BIOSu. Pokud často neměníte konfiguraci IDE zařízení – to bude zřejmě většina případů, můžete ušetřit čas při startu tím, že zakážete hledání nových IDE zařízení.

Tomáš Holčík|5