Úspěšný pokus

Přečtěte si o tématu Úspěšný pokus. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Úspěšný pokus, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Úspěšný pokus.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Američtí vývojáři DARPA postavili radar do kouře a dýmu | Zdroj:  DARPA

Američtí vývojáři DARPA postavili radar do kouře a dýmu

** Bojovníci moderních válek si již před časem osvojili trik, s jehož pomocí čelí letecké převaze protivníka ** Zapalují ropu, pneumatiky nebo cokoliv jiného, co pořádně hoří a ještě lépe dýmá ** Američtí vojenští vývojáři DARPA ohlásili zásadní průlom v technologiích radaru, který by s touto taktikou mohl skoncovat

VTM | Stanislav Mihulka | 2

Umíme to s Delphi, 63. (a na čas poslední) díl – nebojte se DDE, zbývající informace

Umíme to s Delphi, 63. (a na čas poslední) díl – nebojte se DDE, zbývající informace

V dnešním díle dokončíme celé DDE manévry začaté před týdnem: nejprve dopíšeme ukázkový příklad napsáním klientů, pak si zahrajeme na špióny a budeme sledovat DDE rozhovory probíhající v systému, a nakonec zapojíme do DDE komunikace také Microsoft Word. V závěru se také dozvíte, proč je tento díl poslední, na jak dlouho a v jakém slova smyslu.

Václav Kadlec | 9

Chcete hacknout server a vyhrát 100 000 dolarů?

Chcete hacknout server a vyhrát 100 000 dolarů?

Soutěže v hackování nedobytných serverů jsou poměrně časté, stejně tak často nikdo nevyhraje, zde ale máte šanci vyhrát aspoň 10 000 dolarů, i když cíle nedosáhnete. Dnes se začíná.

Tomáš Holčík | 14Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky