Určité slovo

Přečtěte si o tématu Určité slovo. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Určité slovo, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Určité slovo.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Dva nástroje, které vám udělají pořádek v záložkách

Dva nástroje, které vám udělají pořádek v záložkách

Používáte-li více webových prohlížečů a v každém z nich máte změť mnoha webových záložek a oblíbených položek, pak jistě uvítáte dva podařené nástroje pro jejich správu.

Josef Kraus | 10

Ochrana za každou cenu

Ochrana za každou cenu

Problematika ochrany dat před kopírováním je stále živá. Nejnověji rozbouřil vlnu zájmu o toto téma Steve Ballmer, který označil uživatele iPodů za zloděje, protože používají hudební formát MP3, který neumožňuje správu autorských práv. I přes silná slova výkonného ředitele Microsoftu se ale blýská na lepší časy.

Otakar Schön | 15

Jak na to: bleskový překlad do vybraného jazyka

Jak na to: bleskový překlad do vybraného jazyka

Znáte to – při procházení internetem narazíte na cizojazyčnou stránku se zajímavým obsahem, kterou s povzdychem opouštíte jen kvůli tomu, že plně neovládáte daný jazyk… A přitom nemusíte – stačí vyzkoušet některý z internetových slovníků, pomocí nichž rychle přeložíte neznámá slovíčka, nebo přímo převedete celý text do jiného jazyka, který je pro vás srozumitelnější.

Jakub Pecha | 28

Jak využít kontextovou reklamu ve vyhledavačích

Jak využít kontextovou reklamu ve vyhledavačích

Reklama placená za kliknutí ve vyhledavačích představuje jednu z nejefektivnějších metod propagace webových stránek. Přesto je u nás zatím využívána velmi málo. Díky tomu je však ještě výhodnější a určitě stojí za to jí poznat a vyzkoušet.

Marek Prokop | 24

Webové stránky do češtiny zadarmo

Webové stránky do češtiny zadarmo

Pokud si chcete přečíst také anglicky psané webové stránky, kterých je stále více než dost, a nechcete utrácet za programy, které je automaticky přeloží on-line a jejichž ceny jdou do závratných částek, vyzkoušejte tento jednoduchý program, který vám jistě také umožní vychutnat si cizí stránky naplno.

Michal Malich | 1

Hlídač pro váš počítač

Hlídač pro váš počítač

Pokud potřebujete zabezpečit počítač tak, aby fungoval i jiným uživatelům, ale aby nemohli provádět operace, které si nepřejete, hodil by se nástroj, jenž takové zabezpečení umí vytvořit. Jeho název Hlídací pes opravdu mluví sám za sebe…

Michal Malich | 7


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest televizí do 25 000 Kč

Nejlepší herní klávesnice

Srovnání správců hesel

Jak upravit fotky pro tisk