Typická vlastnost

Přečtěte si o tématu Typická vlastnost. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Typická vlastnost, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Typická vlastnost.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Nový Computer radí, jak využít moderní technologie při cestování

Nový Computer radí, jak využít moderní technologie při cestování

** Computer 5/17 právě na stáncích ** Přináší test herních notebooků a volantů ** Střízlivým pohledem hodnotí nadějné baterie

Časopis Computer | 11

Gmail: nekorunovaný král mezi freemaily

Gmail: nekorunovaný král mezi freemaily

Rychlé ovládání a pohodlí jsou velkým lákadlem Gmailu. Navíc v danou chvíli vidíte jen to, co opravdu potřebujete vidět. Ať už tlačítka, tak i e-maily.

Zdeněk Večeřa | 62

Co pro fotky? JPEG, TIFF nebo RAW?

Co pro fotky? JPEG, TIFF nebo RAW?

Existuje jasná odpověď na to, který z běžně používaných datových formátů v digitální fotografii je ten nejlepší a nejvýhodnější? Rovnou lze říci, že bohužel asi ne. Přesto ale zkusme nahlédnout do této problematiky – i zde totiž kolují různé fámy, které mají ke skutečnosti někdy dost daleko.

Computer | 27

Dvě novinky od Adobe - PressReady a  SVG

Dvě novinky od Adobe - PressReady a SVG

Pražská firma Quentin je jedním ze dvou distributorů Adobe, a v polovině dubna představila dvě novinky - produkt Adobe PressReady a novou specifikaci SVG - obrazově vektorový formát pro Internet.

Richard Voigts | 1