Třetí problém

Přečtěte si o tématu Třetí problém. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Třetí problém, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Třetí problém.
Nová 3D tiskárna je 10× rychlejší než současné modely pro domácí i komerční trh

Nová 3D tiskárna je 10× rychlejší než současné modely pro domácí i komerční trh

** Vědci vytvořili nový typ rychlé 3D tiskárny ** 3D tiskárna používá standardní materiál ** je 10× rychlejší než srovnatelné tiskárny a to i v porovnání s drahými komerčními modely

Karel Javůrek|53

3D tiskVědaTechnologie
Internet Expres Optimal - různé služby, jedna cena

Internet Expres Optimal - různé služby, jedna cena

Český Telecom spustil speciální nabídku, která spočívá v nové službě Internet Expres Optimum. Po omezenou dobu je možné získat při podpisu smlouvy na rok rychlé připojení za 950 korun měsíčně. Telecom kvůli tomu opět čelí stížnosti u Českého telekomunikačního úřadu.

Otakar Schön|43

Umíme to s Delphi: 110. díl – různé jazykové verze aplikací:  řetězcové resources

Umíme to s Delphi: 110. díl – různé jazykové verze aplikací: řetězcové resources

Vyvíjíte zajímavý program a chcete oslovit nejen české, ale i anglické, německé, španělské či jakékoliv jiné uživatele? Dnešní ryze praktický průvodce vás naučí jednoduše vytvářet různé jazykové mutace vašich aplikací bez nutnosti zásahů do zdrojového kódu. V článku se dozvíte, jak použít řetězcové zdroje (resources) systému Windows, jak takové zdroje vytvořit, přeložit a použít ve svých aplikacích.

Václav Kadlec|21

Comfor se ve zlém rozchází s Wstore

Comfor se ve zlém rozchází s Wstore

Ambiciózní plán strategického investora selhal, následky mohou být pro Comfor zlé.

Jiří Hlavenka

Pé trojka  v predpredaji?

Pé trojka v predpredaji?

Pri horlivom napĺňaní skladov novými procesormi si Intel vôbec nevšimol, že tie isté procesory sa už dajú kúpiť aj na pultoch. Samozrejme, že to sa môže stať iba v zemi zasľúbenej, v USA.

Rado Varga