Tiskárny multifunkční

Přečtěte si o tématu Tiskárny multifunkční. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Tiskárny multifunkční, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Tiskárny multifunkční.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Océ představilo nové multifunkční zařízení

Océ představilo nové multifunkční zařízení

Velkoformátoví drobečci od Océ vždycky budili obdiv, ale zároveň byli i tak trochu stranou většímu zájmu. Océ na konci ledna letošního roku představilo nové multifunkční zařízení TDS400 z toho nižšího konce produktové řady.

David Řeháček

Co potřebuje kancelář

Co potřebuje kancelář

Do kanceláří už dávno nepatří jen počítače a monitory. Má-li vaše firma dobře fungovat, nesmíte při pořizování kancelářské výbavy zapomenout na spoustu doplňků a zařízení.

Computer

Xerox Document WorkCentre 450cp : elegantní všeuměl

Xerox Document WorkCentre 450cp : elegantní všeuměl

Opět se setkáváte s multifunkčním zařízením pro kancelář, které kombinuje fax, tiskárnu, kopírku a skener – tentokrát však v barvě.

Petr Broža

HP LaserJet 1100A: Kopírka za patnáct

HP LaserJet 1100A: Kopírka za patnáct

Laserová tiskárna HP LaserJet 1100A není obyčejná laserovka. Svými schopnostmi tvoří přechod mezi laserovými tiskárnami a multifunkčními zařízeními. Jde o integraci laserové tiskárny a skeneru; umožňuje samostatné kopírování bez účasti počítače.

Petr Švéda


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: nejlepší notebooky do 20 000 Kč

Test 8 levných IP kamer

Jak vybrat bezdrátová sluchátka

Testujeme Android 11