Test bezpečnosti

Přečtěte si o tématu Test bezpečnosti. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Test bezpečnosti, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Test bezpečnosti.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Trojské koně: co jsou zač a jak se bránit

Trojské koně: co jsou zač a jak se bránit

Vedle počítačových virů, červů, spyware a dalších nečistot, kterými si zanášíme počítače, existuje již poměrně dlouhou dobu řada nástrojů, které slouží ke skrytému ovládání počítače na dálku – takzvané trojské koně.

Ondřej Bitto | 37

Poznejte svou bezpečnost

Poznejte svou bezpečnost

Nová verze produktu Microsoft Baseline Security Analyzer v1.2 umožňuje zjistit úroveň bezpečnosti a (ne)napadnutelnosti vašeho systému a některých produktů v něm. A je zadarmo.

Vojtěch Bednář | 34

Chraňte se před nebezpečím zvenku

Chraňte se před nebezpečím zvenku

Poslední události ve světě počítačové bezpečnosti ukázaly, že kvalitní ochrana počítačů připojených k internetu je nezbytností. Kromě antivirových programů je více než vhodné používat také firewally, aplikace pro kontrolu výměny dat mezi lokálním počítačem a internetem. Pro domácí uživatele jsou tyto aplikace nabízeny i zdarma. My představíme tři nejrozšířenější.

Otakar Schön | 76Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu