Švýcarský nůž

Přečtěte si o tématu Švýcarský nůž. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Švýcarský nůž, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Švýcarský nůž.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Ecocapsule: Mobilní domek pro všechny, kteří touží žít na neobvyklých místech | Zdroj:  Ecocapsule

Ecocapsule: Mobilní domek pro všechny, kteří touží žít na neobvyklých místech

** Chtěli byste bydlet například na vrcholku hory? ** Ecocapsule vám takový sen umožní realizovat ** Jde o ekologický a mobilní mikrodomek, který lze umístit téměř kamkoliv

VTM | Jiří Černý | 14

6 nejlepších programů pro přehrávání videa na počítači

6 nejlepších programů pro přehrávání videa na počítači

Výběr je široký, dovednosti pokročilé, nastavení bohaté. Takové jsou ty nejpopulárnější programy pro přehrávání videí. Které preferují čtenáři Živě.cz a proč?

Josef Kraus | 91

Nová LAN SUITE 2003 přichází

Nová LAN SUITE 2003 přichází

LAN SUITE 2003 je komunikační server firmy Software602 určený pro operační systémy Microsoft Windows. Integruje služby moderní komunikace – elektronickou poštu (e-mail), sdílený přístup na Internet (proxy), publikaci informací (web), ochranu počítačové sítě (firewall), antivirovou kontrolu a síťový fax.

Inzerce | 23

Komunikační software zdarma?

Komunikační software zdarma?

Aplikace LAN SUITE 2003 od firmy Software 602 se na konci května objeví na trhu v nové freeware verzi. Stejně jako její předchůdce zajišťuje bezpečné e-mailové a faxové služby, integruje proxy server, firewall a antivir. Na jaké inovace se tedy můžete těšit v novém vydání?

Inzerce | 5

Nimda tlačí na Internet, oprava zdarma

Nimda tlačí na Internet, oprava zdarma

oživeno Již včera jsme přinesli informace o novém červu Nimda, který začal masivně postupovat Internetem. Jeho dopad ale začíná vypadat čím dál tím hrozivěji.

Tomáš Holčík | 34


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky