Starý čipset

Přečtěte si o tématu Starý čipset. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Starý čipset, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Starý čipset.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Abit KT7E - potence éčka potvrzena

Abit KT7E - potence éčka potvrzena

Asi před měsícem byla - bez větší publicity - uvedena na trh nová řada základních desek určených pro procesory AMD s "ekonomickou" čipovou sadou KT133E. Nový čipset byl podle specifikací (podpora procesorů Athlon a Duron se sběrnicí 200MHz) postaven téměř na roveň původnímu, téměř rok starému čipsetu KT133 - na první pohled se tedy zdálo, že kromě nižší ceny, nepřinese tato řada skutečně nic zajímavého... Nebo přece jen?

PC Tuning | 11

Aktuálně: KT133E - levnější a lepší KT133?

Aktuálně: KT133E - levnější a lepší KT133?

Je jen otázkou krátké doby, kdy se desky postavené na tomto čipsetu objeví na trhu. Jaké však budou...

Jiří Kwolek | 5

Čipové sady firmy Intel

Čipové sady firmy Intel

Seriál o čipových sadách je zaměřen na dnes dostupné typy s důrazem na rozdíly mezi nimi, na vzájemné kombinace čipů North a South Bridge a na některé zajímavosti - zdůrazníme také, na co byste si měli při nákupu desek s popisovanými čipsety dát pozor. Tento seriál se snaží tedy být pro Vás nápovědou, pomocí které byste měli být schopni vybrat si pro Vás to optimální řešení. První díl je zaměřen na čipy firmy Intel.

Petr Orel

PopChart: Základní desky a čipsety

PopChart: Základní desky a čipsety

Nyní + grafy! Chcete být IN? Nemáte čas sledovat nejnovější trendy? Máte důležitější práci? Nechcete se pracně probírat jednotlivými technologiemi? Oddělte zrno do plev! Sledujte PCtuning PopCharts! O co se jedná? O hitparádu a telegrafické porovnání nejnovějších technologii (včetně odhadu jejich dopadu na současný PC průmysl - a tím i Vaši kapsu a PC...). První na řadě jsou současné čipsety: Lets go!

PC Tuning | 2

VIA míří mezi víceprocesorové pracovní stanice a servery

VIA míří mezi víceprocesorové pracovní stanice a servery

Firma VIA Technologies uvádí v krátké době další novinku, a to čipovou sadu pro procesory Intel Pentium II a Intel Pentium III s názvem VIA Apollo Pro 133A with Dual Processor Support.

Patrik Veselík

S uvedením i820 přichází i MSI se svou troškou do mlýna

S uvedením i820 přichází i MSI se svou troškou do mlýna

Nové desky MSI budou dalším konkurentem pro desky s připravovaným čipsetem 820.

Petr BrožaAktuální číslo časopisu Computer

Velký test androidů do 6 500 Kč

Tipy na starší foťáky za super cenu

Důkladný test sportovních kamer

Dárek pro každého: první vydání Computeru