Startovací čas

Přečtěte si o tématu Startovací čas. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Startovací čas, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Startovací čas.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Jak jsme je mohli používat? V těchto věcech Windows 10 předčí staré Sedmičky

Jak jsme je mohli používat? V těchto věcech Windows 10 předčí staré Sedmičky

** Windows 10 nejsou jen moderní aplikace, ale i spousta vychytávek a funkcí navíc. ** U většiny z nich si ani neuvědomujeme, že byly někdy jinak. ** Některé věci jsou zcela nové, jiné zase pocházejí už z Windows 8.

Vladislav Kluska | 214

Windows a Linux v extrémní situaci

Windows a Linux v extrémní situaci

Srovnání operačních systémů Windows a Linux na pracovních počítačích již bylo napsáno mnoho, většinou o jejich vlastnostech, stabilitě a podobně. Co se ale stane, pokud jsou tyto systémy vystaveny extrémní a nestandardní situaci? Podívejme se na příklad jedné z nich.

Vojtěch Bednář | 286

Perestrojka u Olympusu - devět novinek pro jaro

Perestrojka u Olympusu - devět novinek pro jaro

Olympus uvedl stejně jako Canon řadu nových digitálních fotoaparátů, od low-endu po nejvyšší třídu a citelně přeskládal svou produktovou nabídku. Objevují se navíc novinky, které nemají svého předchůdce.

Tomáš Holčík | 24

12x10x32 = Teac W512E

12x10x32 = Teac W512E

Díky laskavosti firmy Vikomt, která u nás distribuuje i výrobky firmy Teac, jsme dostali na krátký firemní test "vypalovačku" Teac CD-W512E. Prvním údajem který musím v této souvislosti zmínit je výkonová číselná triáda: 12x10x32. Zkušení již vědí, že se jedná o přístroj, který je schopen zápisu rychlostí 12x, přepis zvládá do 10x (na médiích HS CDRW) a čtení CD-R jde této mechanice maximálně 32x rychleji než stanoví původní standard.

PC Tuning

Jak běžely  betaverze Windows 2000

Jak běžely betaverze Windows 2000

Jaké byly rozdíly mezi jednotlivými betaverzemi Windows 2000, jak byly přidávány postupně nové a nové vlastnosti.

Computer | 1