Srdeční záchvat

Přečtěte si o tématu Srdeční záchvat. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Srdeční záchvat, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Srdeční záchvat.
Bezlepková dieta srdci zdravých lidí neprospívá!

Bezlepková dieta srdci zdravých lidí neprospívá!

** Lidé trpící celiakií jsou odkázáni na potraviny, které neobsahují lepek ** Stále populárnější je ale bezlepková dieta i mezi zdravými lidmi ** Nejnovější studie však tuto dietu zdravým lidem nedoporučuje

Jaroslav Petr|11

ZdravíJídlo
Good bye, Lenin!  S.E., Želary, Zvrácený a další novinky na DVD

Good bye, Lenin! S.E., Želary, Zvrácený a další novinky na DVD

Tradiční přehled novinek na DVD: Tenkrát v Mexiku, Hodný, zlý a ošklivý, Good bye, Lenin! S.E.,Želary, Zvrácený,Bazén, In America, Nesnesitelná krutost, Minority Report, Frankensteinova nevěsta, Americký prezident, Revue filmů Charlie Chaplina a nakonec jedno nadupané hudební DVD od Support Lesbiens.

Lukáš Honek|8

Spoluzakladatel firmy Sony zemřel

Spoluzakladatel firmy Sony zemřel

Agentury již přinesly zprávu, že ve věku 78 let zemřel v Tokiu spoluzakladatel Sony, jedné z největších a nejúspěšnějších společností v oblasti zábavy na světě, Akio Morita.

Jiří Hlavenka

Zemřel Bůh Internetu, zanechav proroctví

Zemřel Bůh Internetu, zanechav proroctví

Nečekaně zemřel Jon Postel, muž se zvláštním jménem i osudem, dlící nad parcelováním krajiny celosvětového Internetu na domény a adresní oblasti.

Jiří Hlavenka


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak surfovat anonymně

Test přenosných projektorů

Kompletní srovnání DDR4 a DDR5

Jak vyčistit počítač od špíny a prachu