Soudní nařízení

Přečtěte si o tématu Soudní nařízení. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Soudní nařízení, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Soudní nařízení.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Anička z říše Linuxu: v Mnichově bude Debian

Anička z říše Linuxu: v Mnichově bude Debian

V Namibii se děti učí pracovat s KDE díky komiksu *** Mnichovská radnice se rozhodla nasadit Debian *** Kauza Fortinet má řešení - firma se rozhodla podřídit se podmínkám GPL *** Nadáváte rádi svému počítači? Zkuste si zahrát Bastet

Anička Bernáthová | 51

Microsoft a Evropská unie: jako kočka s myší

Microsoft a Evropská unie: jako kočka s myší

Požár způsobený několik let trvajícím sporem Microsoftu s americkým státem i dalšími soukromými subjekty se nenápadně přenesl za oceán. Zatímco v USA už je spor víceméně „uhašen“, souboj tohoto softwarového giganta s EU momentálně zuří naplno.

Jiří Hlavenka | 106

Lexmark vede ve sporu o cartridge na toner

Lexmark vede ve sporu o cartridge na toner

Oblastní americký soud vydal předběžné rozhodnutí v soudním sporu mezi Lexmarkem a výrobcem čipů, které umožňují používat recyklované cartridge. Jako východisko pro dosažení úspěchu použil Lexmark kontroverzní Digital Millenium Copyright Act.

Otakar Schön | 19

Trápená Kazaa mění majitele

Trápená Kazaa mění majitele

Holandská firma Kazaa nabízející svého klienta pro výměnu souborů mezi uživateli prožívá těžké chvíle. Na čas pozastavila možnost stahování klienta ze svých stránek, nyní změnila i svého majitele.

Tomáš Holčík | 2

Budou levnější Windows?

Budou levnější Windows?

Devět států, které se postavily proti dohodě mezi vládou a Microsoftem přišlo s vlastním návrhem trestu. Microsoft má nabídnout levnější a očesanější Windows nebo bude muset uvolnit zdrojový kód.

Tomáš Holčík | 89

Týden: Hewlett-Packard koupil Compaq

Týden: Hewlett-Packard koupil Compaq

Událostí číslo jedna minulého týdne, měsíce, roku i nejspíš desetiletí je sloučení firem Hewlett-Packard a Compaq. Tento nově vzniklý gigant získává rázem dominantní postavení ve většině oblastí IT a ohrožuje ty největší z největších. Obecně se ale počítá s tím, že cesta na skutečný vrchol bude zdlouhavá a spojování bude znamenat nepříznivé ekonomické výsledky.

Tomáš Holčík | 5


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky