Současné provedení

Přečtěte si o tématu Současné provedení. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Současné provedení, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Současné provedení.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Digitalizaci neutečeme: Sedm externích digitálních tunerů v testu

Digitalizaci neutečeme: Sedm externích digitálních tunerů v testu

Vlny digitálního televizního vysílání mohou už dnes přijímat miliony lidí a další rozšiřování je jen otázkou nepříliš vzdálené budoucnosti. Nabídka digitálních tunerů je bohatá a náš test ukáže, co některé modely nabízejí či v čem se skrývají jejich slabiny.

Computer | 71

Sony uvádí Memory Stick Duo

Sony uvádí Memory Stick Duo

Pokud vám připadal původní Memory Stick malý, nový standard bude ještě menší. Půjde dokonce vložit do redukce, která z něj udělá tradiční Memory Stick.

Tomáš Holčík | 16

Gartner doporučuje opustit IIS

Gartner doporučuje opustit IIS

Po útoku viru Nimda vydala analytická firma Gartner doporučení volit pro webové aplikace bezpečnější platformu, než je Internet Information Server od Microsoftu. Toto doporučení ale vypadá spíš jako ode-zdi-ke-zdismus.

Tomáš Holčík | 41

Napster zvažuje model předplatného

Napster zvažuje model předplatného

Jedna z alternativ, které Napster nahodil v rámci své obhajoby u soudu je model předplatného. Má něco takového v případě Napsteru šanci?

Tomáš Holčík | 5Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF