Skandální odhalení

Přečtěte si o tématu Skandální odhalení. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Skandální odhalení, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Skandální odhalení.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Prahou pochodovali Anonymous. Proti NSA a dalším

Prahou pochodovali Anonymous. Proti NSA a dalším

Praha byla jedním ze 450 míst po celém světě, kde 5. listopadu vyšli do ulic příznivci Anonymous, WikiLeaks, Edwarda Snowdena a podobně. V Česku jich nebylo mnoho.

Jan Sedlák | 41

Skandální odhalení! Přežije váš hosting konec světa?

Skandální odhalení! Přežije váš hosting konec světa?

(inzerce) Položili jsme si zásadní otázku. Kolik (web)hostingů přežije případnou přírodní katastrofu nebo přímo ohlašovaný konec světa? Známe výsledek.

Inzerce

Studie: Děti prý u počítačů hloupnou

Studie: Děti prý u počítačů hloupnou

Část studie věnovaná výsledkům srovnání vzdělanosti dětí ve 43 zemích vyvolala na internetu bouřlivé reakce. Děti, které mají přístup k počítači totiž mají vykazovat horší výsledky. Jde ale spíše o špatnou interpretaci, které se rádi chytili aktivisté, kteří se snaží ochránit děti před jakýmkoliv, byť neexistujícím zlem.

Otakar Schön | 83

Internet už má tisíc škol

Internet už má tisíc škol

Otevření internetové učebny na tisícé škole provázel článek plný „skandálních“ odhalení a tisková konference Balbínovy poetické strany. Ve vzedmutých vášních poněkud zaniká zajímavý fakt: do nového školního roku vstoupí 3620 českých škol s připojením na Internet.

Martin Kopta | 25Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu