SK Telecom

Přečtěte si o tématu SK Telecom. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem SK Telecom, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu SK Telecom.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Internet v Česku už může mít občanku; Co prožil do svých patnáctin?

Internet v Česku už může mít občanku; Co prožil do svých patnáctin?

Český internet včera oslavil patnácté narozeniny. Sice dnes mezi svými kamarády ve škole (rozuměj: internety jiných států) působí jako retardovaný, to však neznamená, že jeho narozeniny nemůžeme oslavit, zamyslet se nad uplynulými patnácti lety a sfouknout svíčky s přáním všeho dobrého.

Vlastimil Waic | 31

Čtenáři ŽIVĚ: Odpovědi SkyNetu na vaše ADSL dotazy!

Čtenáři ŽIVĚ: Odpovědi SkyNetu na vaše ADSL dotazy!

Jaké by byly ceny ADSL po propojení s Telecomem? Můžeme legálně sdílet jedno připojení více osobami (domácnostmi)? Kdy bude možno používat vlastní ADSL modem? Jak a kdy dojde ke zrychlení ADSL ze 192kbps na 512kbps? Proč nejde stanovit měsíční paušál za 400,- při podpisu smlouvy na 10 let? Jak řešíte stávající problémovou situaci s ADSL? Čtěte první odpovědi na dotazy Čtenářů ŽIVĚ!

Karel Duda | 16

Boží mlýny ČTÚ melou Český Telecom

Boží mlýny ČTÚ melou Český Telecom

Po téměř roce od změny tarifu z Internet 99 na Internet 2000 je tady precedentní případ rozhodnutí ČTÚ, který může mít dalekosáhlý dopad na samotný Český Telecom.

Tomáš Holčík | 58Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF