Salvador
Přečtěte si o tématu Salvador. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Salvador, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Salvador.
Míra softwarového pirátství je ve světě na úrovni 35 %, v České republice je pak tato hodnota 40 %. Chcete vědět, jak jsou na tom ostatní státy? Jak se podobná čísla vypočítávají? Kolik vám hrozí za porušování autorského zákona?
Jan Šindelář
|
80
Pár zajímavých čísel z internetového univerza. Květen dopadl nevalně, hlavně Američané dávali přednost jiné zábavě. V Rovníkové Guinei nicméně již napočítali devítistého připojeného.
Jiří Hlavenka
|
1
Contactel, vedoucí poskytovatel telekomunikačních služeb a řešení, dnes uvádí na trh novou službu Contactel Duo založenou na pevné volbě operátora.
tisková zpráva
Globální partneři společnosti Borland podporují poslední verze jejího řešení pro vývoj pro platformu Java; zákazníci budou moci plně využít vylepšené podpory ve všech fázích životního cyklu vývoje software
tisková zpráva
Zájemci o WAPové telefony v předplacených službách si mohou vybrat ze dvou Twist sad.
tisková zpráva