Ring

Téma Ring na Živě.cz průběžně sledujeme. Zde jsou všechny redakční články, které se tématu věnují.

Ring volný: Nejrychlejší grafické karty

Ring volný: Nejrychlejší grafické karty

V redakci se nám shodou náhod sešlo pět nejrychlejších grafických karet určených pro hráčská PC. Využili jsme proto šance a přinášíme vám stručné a snad i přehledné srovnání vlajkových lodí nVidia i ATI. Karty jsme srovnávali poprvé Windows XP se Service Pack 2 a tedy i s DirectX 9.0c.

19.  10.  2004 | Mirek Jahoda|49

Microsoft Ring Cam pro virtuální konference

Microsoft Ring Cam pro virtuální konference

26.  9.  2003 | Otakar Schön|5

Intel nehází ručník do ringu s RDRAMy!

Intel nehází ručník do ringu s RDRAMy!

Přes všechny neúspěchy, které měl Intel s pamětmi typu RDRAM, je bude nadále podporovat. Louis Burns, jeden z viceprezidentů Intelu, se v jednom interview zmínil, že jejich firma bude až do konce roku 2003 podporovat souběžně všechny tři druhy pamětí : SDRAM, DDR SDRAM a RDRAM.

7.  5.  2002 | Jan Dudek|10

Zajímavé utility pro Nokii 9210: RingMaster, Zip Manager, Restart

Zajímavé utility pro Nokii 9210: RingMaster, Zip Manager, Restart

Máte Nokii 9210 Communicator? Chcete jej využívat na maximum a nevíte, kde hledat zajímavé programy? V prvním díle tohoto miniseriálu představím programy RingMaster pro tvorbu zvonění, Zip Manager Pro pro práci s archívy Zip a důležitý program Restart, jehož funkce je jasná.

30.  4.  2002 | Petr Broža

Renesance Token Ringu?

Renesance Token Ringu?

Společnost 3Com uvádí na trh nové síťové karty TokenLink Velocity XL, které jsou založeny na...

17.  2.  1998 | Jakub Mácha


~/PubSystem.Controls.Run.Articles.v2015/ArticleListMain.ascx
System.NullReferenceException
Object reference not set to an instance of an object.
App_Web_dc9_szfm
at ASP.pubsystem_controls_run_articles_v2015_forumtagbox_ascx.Page_Load(Object sender, EventArgs e) at System.Web.Util.CalliHelper.EventArgFunctionCaller(IntPtr fp, Object o, Object t, EventArgs e) at System.Web.Util.CalliEventHandlerDelegateProxy.Callback(Object sender, EventArgs e) at System.Web.UI.Control.OnLoad(EventArgs e) at System.Web.UI.Control.LoadRecursive() at System.Web.UI.Control.LoadRecursive() at System.Web.UI.Control.LoadRecursive() at System.Web.UI.Control.LoadRecursive() at System.Web.UI.Control.LoadRecursive() at System.Web.UI.Control.AddedControl(Control control, Int32 index) at PubSystem.Controls.Run.CacheControl.CreateChildControls()