Reso

Přečtěte si o tématu Reso. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Reso, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Reso.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Microsoft Windows Vista Resource Kit (recenze knihy)

Microsoft Windows Vista Resource Kit (recenze knihy)

Chcete-li vědět o Windows Vista úplně vše a mít k dispocizi zdroj informací přímo od tvůrců tohoto systému, měla by vás tato publikace zajímat.

Ondřej Bitto | 2

Jak se (znovu)obsazoval resort informatiky

Jak se (znovu)obsazoval resort informatiky

Při rozdělování ministerstev se politické strany o informatiku až tak moc nepraly. Nakonec tedy zůstala US-DEU, a k souboji došlo až o křeslo ministra informatiky. Návrh na jeho obsazení ředitelem TV Prima a bývalým marketingovým ředitelem Českého Telecomu Martinem Dvořákem neprošel. V čele resortu informatiky tak zůstane jeho dosavadní šéf Vladimír Mlynář.

Jiří Peterka | 10

Umíme to s Delphi: 110. díl – různé jazykové verze aplikací:  řetězcové resources

Umíme to s Delphi: 110. díl – různé jazykové verze aplikací: řetězcové resources

Vyvíjíte zajímavý program a chcete oslovit nejen české, ale i anglické, německé, španělské či jakékoliv jiné uživatele? Dnešní ryze praktický průvodce vás naučí jednoduše vytvářet různé jazykové mutace vašich aplikací bez nutnosti zásahů do zdrojového kódu. V článku se dozvíte, jak použít řetězcové zdroje (resources) systému Windows, jak takové zdroje vytvořit, přeložit a použít ve svých aplikacích.

Václav Kadlec | 21

Umíme to s Delphi: 109. díl – vytváříme a používáme zdroje (resources) krok za krokem

Umíme to s Delphi: 109. díl – vytváříme a používáme zdroje (resources) krok za krokem

Dnešní článek je ryze praktický a podobá se spíše průvodci: krok za krokem si ukážeme, jak vytvořit soubor se zdroji, naplnit jej několika zdroji a následně použít při programování aplikace v Delphi. Poznáme také, jak vytvořit novou, aktualizovanou verzi aplikace s novými zdroji.

Václav Kadlec | 6

Umíme to s Delphi: 107. díl – druhy zdrojů (resources)

Umíme to s Delphi: 107. díl – druhy zdrojů (resources)

Dnešní díl seriálu je určen pro všechny, kteří se chtějí dozvědět vše o jednotlivých druzích zdrojů systému Windows (resources), které existují. Prozradíme si nejen jak jednotlivé zdroje vypadají, ale ukážeme si také jejich konkrétní ukázky a vysvětlíme si, které druhy zdrojů můžeme snadno používat v Delphi a u kterých je to složitější.

Václav Kadlec

Umíme to s Delphi: 106. díl – zdroje (resources) systému Windows

Umíme to s Delphi: 106. díl – zdroje (resources) systému Windows

Jedním z důležitých aspektů systému Windows jsou tzv. zdroje (resources). Hledáte-li odpovědi na některé z otázek co jsou zdroje, k čemu slouží, jaké jsou jejich výhody a nedostatky, nebo jak je využívat v Delphi, pak je právě pro vás určen dnešní článek, který obsahuje podrobný úvod do problematiky zdrojů.

Václav Kadlec | 3Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu