Realtek high definition audio

Přečtěte si o tématu Realtek high definition audio. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Realtek high definition audio, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Realtek high definition audio.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Lenovo U260: hnědý notebook může být krásný [video]

Lenovo U260: hnědý notebook může být krásný [video]

Kdo by to řekl, že se nám zalíbí notebook v neobvyklém hnědém provedení. Tenký Ideapad U260 ale zaujme nejen barvou, ale i materiály a výbavou.

Tomáš Holčík | 41

Klony EeePC útočí... Nebo ne?

Klony EeePC útočí... Nebo ne?

V posledních týdnech se rojí zprávičky o řadě připravovaných konkurentů k EeePC od Asusu. Jde už ale skutečně o konkurenci, které se musí EeePC bát?

Adam Vágner | 17

FSC Esprimo Q5000: miniaturní PC se spotřebou 25 W

FSC Esprimo Q5000: miniaturní PC se spotřebou 25 W

Nové Mini PC Esprimo Q5000 je od Fujitsu-Siemens Computers bezesporu zajímavý počin. Stolní počítač s rozměry o málo přesahujícími šuplík na 3,5" disk a spotřebou 25-45 W se jen tak nevidí. Pojďme si jej ve stručnosti představit.

Adam Vágner | 33

Současnost i budoucnost zvukových karet a integrovaných kodeků

Současnost i budoucnost zvukových karet a integrovaných kodeků

Multimediální počítače se dnes bez zvukové karty nebo integrovaného kodeku zkrátka neobejdou. Než se ale jejich vývoj dostal na úroveň současné počítačové reprodukce zvuku, uběhlo již hodně vody. Čím si zvukové karty od svého počátku prošly, co dnešní karty a čipy nabízí, v čem se liší a které jsou vhodné právě pro vás?

Computer | 59

Deska Sapphire Pure Innovation PI-A9RX480 - Červenobílý expres

Deska Sapphire Pure Innovation PI-A9RX480 - Červenobílý expres

Firma Sapphire je známá určitě více jako výrobce grafických karet než základních desek. Nedávno ale představila atraktivní základní desku s paticí 939 – Pure Innovation PI-A9RX480. Na ní naleznete čipovou sadu ATI Radeon Xpress 200P. Ta, společně se svojí sestřičkou Xpress 200 s integrovaným grafickým čipem, představuje levné a výkonné řešení jak pro Socket 939, tak pro Socket 754. V podání Sapphire se navíc dočkáte podpory rozhraní SATA II včetně NCQ a osmikanálového HD audia.

Computer | 7

Do nového roku s novou základní deskou

Do nového roku s novou základní deskou

Společnost FIC, výrobce základních desek a grafických karet, představuje novou základní desku pro patici LGA775. Novinka s označením P4M-915PD1 je postavena ve formátu MicroATX a podporuje nejnovější technologii Intel Stable Image.

tisková zpráva

Další novinky mezi základními deskami  FIC

Další novinky mezi základními deskami FIC

First International Computer, Inc. (FIC), světový výrobce základních desek a grafických karet, uvádí na trh dvě nové základní desky pro čipovou sadu Intel 915P. Novinky s označením FIC P4M-915PD1 a FIC P4M-915PD2 využívají technologii Intel® Stable Image a jsou postaveny ve formátu microATX.

tisková zpráva

To nejlepší na letošním Computexu

To nejlepší na letošním Computexu

Na letošní výstavě Computex bylo uděleno celkem 23 ocenění Best Choice of Computex Taipei v 11 různých kategoriích, přičemž odborná porota vybírala z celkem 320 nominovaných produktů. Oproti předešlým letům přibyly další 3 nové kategorie: VoIP produkt, inovační technologie a cena za design.

Richard Sláma | 1Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu