Reálný náhled

Přečtěte si o tématu Reálný náhled. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Reálný náhled, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Reálný náhled.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Strojové učení z nás udělá lepší fotografy. Se smartphonem budeme fotit lépe než se zrcadlovkou | Zdroj: (foto: MIT)

Strojové učení z nás udělá lepší fotografy. Se smartphonem budeme fotit lépe než se zrcadlovkou

** Apple má v mobilní fotografii navrch, tvrdí to i bývalý viceprezident Googlu ** Neuronové sítě se postarají o úpravu fotky ještě před vyfocením ** Umělá inteligence za nás vybere i správnou kompozici

Stanislav Janů|30

FotografováníStrojové učení
Začínáme s Flash MX 2004 - 7. díl - maskování objektů

Začínáme s Flash MX 2004 - 7. díl - maskování objektů

Další zajímavou funkcí Flashe je možnost použití masky, pro zobrazení vybrané části objektu. V dnešním díle si funkci masky vyzkoušíme na příkladu, ve kterém budeme z rozmazané fotografie odrývat originální obrázek.

Ondřej Brichta|6

Animované grafy pro vaše prezentace

Animované grafy pro vaše prezentace

Pokud potřebujete pro svou multimediální prezentaci nějaký pěkný, nejlépe animovaný graf, existuje několik nástrojů, které vám mohou pomoci. Jedním z nich je i Swiff Chart. Pojďme se na něj teď podívat trochu blíže…

Michal Malich|1

Konvertování jak o život…

Konvertování jak o život…

Programů pro hromadné zpracování grafiky je jistě na Internetu ke stažení a k užívání mnoho, ale asi na každém se najde věc, která by se tam hodila a není tam. Proto jsem si vybral EyeBatch, který patří mezi těmito programy ke špičce. Sice není zadarmo, svými funkcemi však za svou cenu určitě stojí.

Michal Malich