Rapid E

Přečtěte si o tématu Rapid E. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Rapid E, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Rapid E.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Zabezpečíme váš web

Zabezpečíme váš web

(placená inzerce) Za pár minut ochráníme vaše stránky před hackery a podvodníky. Stačí k tomu 1 Kč denně a důvěryhodný certifikát RapidSSL.

Inzerce

IE 10: Apple Flash nepohřbil, Microsoftu se to možná podaří

IE 10: Apple Flash nepohřbil, Microsoftu se to možná podaří

Nejprve chtěl Flash Player pohřbít Steve Jobs. I díky jeho kapesním počítačům hromada webových producentů upravila své stránky. Nyní do hry vstupuje tržně větší Microsoft.

Jakub Čížek | 66

Jak stahovat z Rapidshare filmy a hudbu

Jak stahovat z Rapidshare filmy a hudbu

Stahování hudby a filmů je u nás legální. Využijte toho a vyzkoušejte největší zásobárnu filmů a hudby na internetu – Rapidshare. Poradíme, jak ji ovládnout.

David Polesný | 118

Dělá Intel z AMD ořezávátko?

Dělá Intel z AMD ořezávátko?

Společnost Intel představila nové procesory Xeon a změnila tak zásadně poměry ve dvouprocesorovém světě x86 procesorů. Může AMD konkurovat Intelu na poli stále směle a bez obav, nebo Intel předhonil svou konkurenci o délku celého koně?

Patrik Veselík | 76

Další fakta o Pentiu 4

Další fakta o Pentiu 4

Eagle - Na serveru InQuest Market Research pokračuje bitva dvou nejvýkonnějších procesorů - AMD Athlonu a Pentia 4 od firmy Intel. Zajímavá je zejména analýza výkonů a efektivity technik a technologii jež oba procesory používají. Na řadu tak přicházejí velice zajímavé informace o současné implementaci architektury NetBurst...

Petr Orel | 20

Pentium 4 - co můžeme očekávat?

Pentium 4 - co můžeme očekávat?

Inovováno: Před několika měsíci ohlásila fa Intel nové, oficiální jméno procesoru příští generace, dříve vyvíjeného pod kódovým jménem "Willamette". Tím jménem je (bez překvapení) Pentium 4 (pozor: čtyřka však již není psána římskou číslici). V této době se celý projekt pro veřejnost rýsoval dosti mlhavě. Dnes již však již můžeme můžeme na téma tohoto "možná i vašeho budoucího procesoru" více.

PC Tuning

Nezveřejněná tajemství procesoru Pentium 4

Nezveřejněná tajemství procesoru Pentium 4

Procesor Intel Pentium 4 má obsahovat novou architekturu zvanou NetBurst a další novinky.

Patrik Veselík | 49


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky