Radiator

Přečtěte si o tématu Radiator. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Radiator, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Radiator.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Cooler Master PC 53 GHz: postavte si superpočítač

Cooler Master PC 53 GHz: postavte si superpočítač

Stačí vzít pět mini-ITX desek, pět čtyřjádrových procesorů, pořádný bigtower... a výsledkem je malý superpočítač s výkonem 200 GFLOPS a překvapivě příznivými provozními vlastnostmi.

Adam Vágner | 14

Nepoperou se Windows Vista s vašimi oblíbenými programy?

Nepoperou se Windows Vista s vašimi oblíbenými programy?

Vydání RC1 Windows Vista přineslo řadu změn. Instalace je rychlejší, systém svižnější, uživatelské rozhraní uhlazenější. Při testování druhé betaverze mnozí uživatelé narazili na nefunkčnost některých programů. Projděme několik oblíbených aplikací a ověřme jejich kompatibilitu s Windows Vista.

Vlastimil Waic | 117

LCS International: Japonská mise

LCS International: Japonská mise

Společnost LCS International byla jako jediná z České republiky a Slovenska vybrána k účasti v květnové obchodní misi Evropské unie zaměřené na informační technologie do Japonska. Již samotná důvěra Evropské komise, která do mise pětadvaceti evropských technologických firem vybrala LCS jako jediného výrobce podnikových informačních systémů je velkým oceněním.

tisková zpráva

Přehled zvukových karet na českém trhu

Přehled zvukových karet na českém trhu

Domácí kino, úpravy a střih videa, fenomén MP3 – to vše hýbe multimediálním světem počítačů. Kvalitní zvuková karta posune užívání počítače do zcela jiných rozměrů a umožní vám splnit si i ty nejtajnější sny. Na českém trhu je k dostání spousta více či méně kvalitních zvukových karet a náš malý průvodce by vám měl s jejich výběrem poradit.

Computer | 62


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 24 PC zdrojů

Jak využít umělou inteligenci

10 špičkových sluchátek s ANC

Playstation 5 vs Xbox Series X