Prezentace klienta

Prezentace pomocí PR článků je standardní reklamní formát používaný při marketingové komunikaci. Svou formou připomíná běžné redakční články, obsah ale připravil zadavatele reklamy.

PR články jsou na webech vydavatelství Czech News Center vždy označené. Ve výpisech je u nich uvedený text Reklama, podobným způsobem jsou odlišené i po otevření.

Bezpečný internet pro firmy: Proč je zabezpečené připojení k internetu klíčové? | Quantcom a.s.

Bezpečný internet pro firmy: Proč je zabezpečené připojení k internetu klíčové?

Většina firemních komunikací a operací se dnes již přesunula do online prostředí. Z tohoto důvodu je nezbytné zajistit, aby bylo připojení k internetu co nejbezpečnější. Firmy nyní více než kdy jindy využívají přímé napojení na cloudová úložiště a různé firemní aplikace.

Reklama

Atlassian AI: Nový virtuální kolega, který vám zefektivní týmovou spolupráci | Marketing Zone s.r.o.

Atlassian AI: Nový virtuální kolega, který vám zefektivní týmovou spolupráci

Před pár lety se zdálo využívání umělé inteligence jako sci-fi. Dnes už je umělá inteligence běžnou součástí našeho osobního i profesního života. Především prudký rozvoj technologií založených na architektuře GPT (Generative Pre-trained Transformer) výrazně snižuje čas, který lidé tráví vykonáváním rutinních úkolů.

Reklama

Jak rychlost serveru ovlivňuje SEO vašeho webu | ZONER a.s.

Jak rychlost serveru ovlivňuje SEO vašeho webu

SEO hýbe světem. Všichni prodejci a weby chtějí být v této disciplíně nejlepší, a to z jednoho hlavního důvodu - obsadit v internetových vyhledávačích co nejvyšší pozici. Chtějí, aby je potenciální zákazníci našli a upřednostnili před konkurencí. Existují různé postupy, způsoby a poučky, málokdo ale ví, že na to má z velké části vliv i rychlost serveru, na kterém web či aplikace běží.

Reklama

ASUS – první výrobce notebooků, který uvádí na trh Copilot+ PC! | ASUS COMPUTER Czech Republic s.r.o.

ASUS – první výrobce notebooků, který uvádí na trh Copilot+ PC!

Zákazníky, kteří čekají, až si budou moci vyzkoušet funkce umělé inteligence systému Microsoft Windows, bude zajímat nový notebook ASUS Vivobook S15 (S5507), první Copilot+ PC, který se začne prodávat již 18. června! Předobjednávky začínají 21. května 2024.

Reklama

Je váš internet připravený na budoucnost? | Vodafone Czech Republic a.s.

Je váš internet připravený na budoucnost?

Není internet jako internet. Ten správný promění váš byt na úžasný svět. A jednoznačnou volbou pro budoucnost je fiber neboli optický internet.

Reklama

Nové technologie i příležitosti. Česká spořitelna posouvá hranice digitalizace  | Česká spořitelna, a.s.

Nové technologie i příležitosti. Česká spořitelna posouvá hranice digitalizace

Od tradiční banky k technologicky vyspělé společnosti, která staví na principech moderního fintechu a chce udávat směr digitalizace bankovního odvětví. Technologie stojí v centru pozornosti České spořitelny a její IT v posledních letech prošlo razantní proměnou. Banka nastavila laťku vysoko a zdaleka ještě nekončí.

Reklama

Temu: Bezpečné nakupování pro důvtipné zákazníky | Temu

Temu: Bezpečné nakupování pro důvtipné zákazníky

Temu se stalo cílem nakupujících, kteří hledají bezkonkurenční nabídky. Jeho model přímého nákupu z továrny znamená trvale nižší ceny, což z něho činí jednu z nejoblíbenějších nákupních aplikací na světě. Od svého de-butu v USA v září 2022 se Temu rozšířilo na 59 trhů po celém světě, včetně Evropy, Asie, Afriky a Jižní Ameriky. Platforma elektronického obchodování spojuje spotřebitele přímo s výrobci, kteří vyrábějí nákladově efektivní zboží, a je schopná nabídnout konkurenceschopné ceny, protože eliminuje prostředníky a jejich náklady.

Reklama

Je váš internet připravený na budoucnost?

Je váš internet připravený na budoucnost?

Není internet jako internet. Ten správný promění váš byt na úžasný svět. A jednoznačnou volbou pro budoucnost je fiber neboli optický internet.

Reklama

Tento dostupný smartphone vás překvapí 5 zajímavými prvky | vivo

Tento dostupný smartphone vás překvapí 5 zajímavými prvky

Doby, kdy telefony střední a nižší třídy postrádaly šmrnc a špičkové funkce, jsou u konce. Společnost vivo přichází na český trh s modelem V40 SE, který dokazuje, že příznivá cena neznamená kompromis v designu ani funkcích. Naopak se pyšní elegantním vzhledem a kvalitní konstrukcí a funkcemi, které byste dříve našli jen u mnohem dražších modelů.

Reklama

Zažijte úklid budoucnosti již dnes s Dreame L10s Pro Ultra Heat | <p style="margin-left:0cm; margin-right:0cm"><em>DreameTech</em>

Zažijte úklid budoucnosti již dnes s Dreame L10s Pro Ultra Heat

Ve světě domácích spotřebičů se Dreame L10s Pro Ultra Heat jeví jako robot z budoucnosti, kterého můžete mít již nyní ve svém domově. Toto zařízení není jen robotický vysavač; je to pokročilý pomocník pro úklid, který vysává a také vytírá, a zajišťuje tak komplexně čistý domov s minimální námahou.

Reklama

Inovativní, praktický, dostupný a šetří oči. Nové vivo V40 SE uchvátí i ty nejnáročnější

Inovativní, praktický, dostupný a šetří oči. Nové vivo V40 SE uchvátí i ty nejnáročnější

Vivo V40 SE přichází na trh a boří zaběhnuté představy o telefonech střední třídy. Prémiové zpracování a výbava, dříve dostupné jen u vlajkových lodí, jsou nyní dostupné i u modelu za atraktivnější cenu.

Reklama

Elektrokoloběžka poslouží každému. Dostane vás do práce, do školy i na výlet  |  

S E T O S spol. s r.o.

Elektrokoloběžka poslouží každému. Dostane vás do práce, do školy i na výlet

Zapomeňte na přecpanou a nepohodlnou MHD i na nekonečné zácpy. Přesouvejte se stylově a pohodlně do práce či školy nebo si jen vyrazte na projížďku – na elektrické koloběžce to bude radost. Na iSPACE.cz máme celou řadu modelů, z nichž vám dnes pět představíme detailněji.

Reklama

Stejné číslo i v hodinkách. Telefon umí zastoupit také Xiaomi Watch 2 Pro LTE | Vodafone Czech Republic a.s.

Stejné číslo i v hodinkách. Telefon umí zastoupit také Xiaomi Watch 2 Pro LTE

Volání ze stejného telefonního čísla, jaké máte v mobilu, už je možné z chytrých hodinek tří výrobců. Mimo Apple Watch a Samsung Galaxy Watch garantuje mobilní operátor Vodafone funkcionalitu i pro hodinky Xiaomi Watch 2 Pro LTE. V čem je sdílení telefonního čísla revoluční? A kde si můžete koupit Xiaomi hodinky výhodně?

Reklama

Zajímavé kryptonovinky 2024 | unsplash.com

Zajímavé kryptonovinky 2024

Po schválení bitcoinových ETF se otevřela stavidla pro tvůrce kryptoměn. A světlo světa spatřily nové kryptoměny, či projekty. Na první pohled s velkým potenciálem, ale popravdě, jen čas ukáže, nakolik jejich tvůrci dokážou změnit svět.

Reklama

Osvoboďte svůj stůl od chaosu! Hama představuje stolní držák monitorů a elektroniky | HAMA spol. s r.o.

Osvoboďte svůj stůl od chaosu! Hama představuje stolní držák monitorů a elektroniky

Ztrácíte se ve spleti kabelů a elektroniky na vašem stole? Přitom je známá věc, že čistá a zorganizovaná pracovní plocha je pro efektivní práci základ. Se stolním držákem Hama pro monitory a další tři zařízení uspořádáte své herní vybavení, streamovací nářadí a další elektroniku bez ztráty místa. Nenechte chaos ovládat vaše prostředí!

Reklama

Kupte stylový a dostupný smartphone a vyhrajte zájezd na zápas Česka na EURO | vivo

Kupte stylový a dostupný smartphone a vyhrajte zájezd na zápas Česka na EURO

Společnost vivo uvedla na trh stylovou a dostupnou novinku v podobě vivo V40 SE. Ten zaujme především luxusním designem a výbavou, kterou v dané cenové kategorii rozhodně nečekáte. Navíc se nákupem můžete zařadit do slosování soutěže, ve které můžete vyhrát zájezd na mimořádně atraktivní zápas české reprezentace na mistrovství Evropy ve fotbale!

Reklama

Xiaomi Fan Festival: Oslavte oblíbenou značku velkými slevami | S E T O S spol. s r.o.

Xiaomi Fan Festival: Oslavte oblíbenou značku velkými slevami

Ušetřete při nákupu smartphonu Xiaomi i více než 5 000 Kč. V rámci Xiaomi Fan Festival nabízíme na iSPACE.cz a v prodejnách SPACE až 15% slevy na spoustu různých mobilů a tabletů od této legendární čínské značky – a to na dostupné modely i na ty nejlepší. Stačí využít slevový kód, který najdete v tomto článku.

Reklama

Trendy dámské tenisky: Výprodej značkových modelů pro jaro 2024 | RPL, spol. s r.o.

Trendy dámské tenisky: Výprodej značkových modelů pro jaro 2024

Módní a značkové dámské tenisky za zlomek ceny. Výprodej dámských tenisek na Robelshoes.cz přináší to nejlepší skutečně výhodně. Pořiďte si své vysněné dámské tenisky a přitom ušetřete. Jaké modely budou v letošním jaře nejvíce in?

Reklama

Dreame H12 Dual: Revoluce pro domácnosti a majitele domácích mazlíčků | Dreame International (HongKong) Limited

Dreame H12 Dual: Revoluce pro domácnosti a majitele domácích mazlíčků

Tyčový vysavač Dreame H12 Dual přináší revoluční řešení úklidu a stává se nepostradatelným pomocníkem pro každou zaneprázdněnou domácnost, včetně těch s domácími mazlíčky. Jedná se o všestranného pomocníka pro úklid, a to hlavně díky svým unikátním funkcím pro mokré i suché čištění.

Reklama

Co vše umí program na faktury | Pexels

Co vše umí program na faktury

Každý podnikatel ocení, když mu něco usnadní vystavování faktur. Proto většina z nich používá fakturační programy, například iDoklad. Díky jeho funkcím podnikatelé netráví hodiny vypisováním údajů ručně a neriskují, že udělají chybu. To nejlepší, co program na faktury umí, si přečtete v článku.

Reklama

Vivo V40 SE přináší nejen nejjasnější AMOLED displej ve své třídě | vivo

Vivo V40 SE přináší nejen nejjasnější AMOLED displej ve své třídě

Společnost vivo uvedla na trh novinku v podobě vivo V40 SE, zástupce střední třídy, který zároveň překvapí prémiovým zpracováním a výbavou, která ještě nedávno lákala uživatele smartphonů ke koupi špičkových vlajkových lodí. Časy se ale mění a dnes už můžete dostat kvalitní displej s vysokým jasem i v dostupném balení.

Reklama

Chystáte se na úklid? Poradíme vám, jak na to jít chytře | Dreame International

Chystáte se na úklid? Poradíme vám, jak na to jít chytře

Jaro se blíží a s ním přichází čas na důkladný jarní úklid vašeho domova. Dreame představuje na českém trhu nový robotický vysavač Dreame L20 Ultra, který přináší revoluční automatizované řešení pro udržení vašeho domova v bezvadné čistotě s minimálním úsilím.

Reklama

Do Čech dorazilo vivo V40 SE se špičkovým AMOLED displejem za atraktivní cenu | vivo

Do Čech dorazilo vivo V40 SE se špičkovým AMOLED displejem za atraktivní cenu

Skvělé fotografické vlastnosti, dlouhá výdrž na baterii s rychlým dobíjením a mimořádný výkon. To jsou vlastnosti, které od svého telefonu chce mnoho z nás, pokud možno zabalené do elegantního tenkého těla. K naprosté dokonalosti pak už chybí jenom dostupná cena.

Reklama

Jak vydělat peníze prodejem na internetu?

Jak vydělat peníze prodejem na internetu?

Chcete efektivně prodávat své výrobky? Dobrým řešením je nabízet je online. Samozřejmě za předpokladu, že máte promyšlenou strategii. Zjistěte, jak oslovit své zákazníky a přesvědčit je, aby nakupovali online právě u vás.

Reklama

Neomezeně velké uložiště a rychlost stahování? Našli jsme náhradu za Ulož.to! | Super IT services s.r.o.

Neomezeně velké uložiště a rychlost stahování? Našli jsme náhradu za Ulož.to!

Nejznámější český web na stahování nejrůznějšího obsahu, Ulož.to, loni ukončil svou činnost. Už si z něj nemůžete stahovat cizí soubory. Anonymně tam nezmůžete vůbec nic a pod přihlášením si můžete stahovat pouze ty soubory, které jste sami nahráli. Data, která nahrajete, nelze sdílet ani prostřednictvím odkazů.

Reklama

Fotovoltaika pro firmy aneb úspory začínají na střeše | ARP elektro group s. r. o.

Fotovoltaika pro firmy aneb úspory začínají na střeše

Ať už jste firma sídlící v menším objektu, nebo máte obrovskou halu s velkou střešní plochou, fotovoltaické panely vám z dlouhodobého hlediska mohou přinést slušné úspory. Nainstalovat se dají téměř na každou střechu, i když samozřejmě podle sklonu a orientace jsou některé střechy vhodnější než jiné. Fotovoltaika se ale dá umístit i na zem, pokud máte velký firemní pozemek. Řešení se vždycky najde, jestliže máte zájem.

Reklama

Je váš internet připravený na budoucnost? | Vodafone Czech Republic a.s.

Je váš internet připravený na budoucnost?

Není internet jako internet. Ten správný promění váš byt v úžasný svět. A jednoznačnou volbou pro budoucnost je fiber neboli optický internet.

Reklama

Jste připraveni investovat do AI? Zde je našich top 5 výběrů

Jste připraveni investovat do AI? Zde je našich top 5 výběrů

S tím, jak se technologie umělé inteligence (AI) rychle vyvíjí, její potenciál se stává stále zřejmější. AI má schopnost výrazně ovlivnit nejen naše každodenní činnosti, ale také budoucí úspěch investorů. Jak tedy můžeme zjistit, do kterých akcií se nyní vyplatí investovat? Potenciál nabízí pět zde uvedených společností: každá z nich pokrývá část odvětví a usiluje o to, aby se v ní stala dominantním hráčem.

Reklama

Domácí světlo ovlivňuje vaši náladu a kreativitu, jak je to možné? | HAMA spol. s r.o.

Domácí světlo ovlivňuje vaši náladu a kreativitu, jak je to možné?

Domácí osvětlení je nedílnou součástí života nás všech. Díky němu můžeme v našich domovech normálně fungovat. Postupem času prošlo přirozeným vývojem a v dnešní době už nám nepomáhá jen k tomu, abychom si viděli pod nohy. Světlo, které doma máme, nás totiž ovlivňuje více, než si myslíme…

Reklama

U zákazníků rozhoduje rychlost a snadné používání | Česká spořitelna

U zákazníků rozhoduje rychlost a snadné používání

Digitalizace zasáhla všechna odvětví, ale kdo chce být úspěšný, musí svoje služby zpřístupnit klientům maximálně snadnou cestou a s vysokou úrovní personalizace. Zákazníci jsou dnes zvyklí během okamžiku nakoupit online nebo třeba zarezervovat hotel či letenky. Může být stejně snadné obsluhovat také bankovní účet a související finanční služby?

Reklama

SD-WAN Orchestrátor: Praktický a intuitivní nástroj pro správu podnikových sítí

SD-WAN Orchestrátor: Praktický a intuitivní nástroj pro správu podnikových sítí

Jedním ze základních pilířů každé moderní firemní sítě je kvalitní nástroj pro její administraci. Jen díky němu lze mít všechny procesy plně pod kontrolou, řídit spojení dle potřeby, dynamicky reagovat na nastalé situace, zkrátka vytěžit z daného řešení maximum. A přesně s tím pomáhá podnikům SD-WAN Orchestrátor, aplikace pro snadnou správu firemních sítí řízených softwarem.

Reklama

Kryptoměny - co byste měli vědět | Shutterstock

Kryptoměny - co byste měli vědět

Zajímá vás svět kryptoměn a chtěli byste se do něj lépe ponořit, ale nevíte, kde začít? Pojďme se podívat na některé základní pojmy, bez kterých se neobejdete.

Reklama

Slavia i Plzeň zabojují v odvetách o čtvrtfinále, Spartu čeká svátek v Liverpoolu | FORTUNA GAME a.s.

Slavia i Plzeň zabojují v odvetách o čtvrtfinále, Spartu čeká svátek v Liverpoolu

Český fotbal má za sebou jednu z nejúspěšnějších sezon v evropských pohárech, stále však nemusí končit. Ve čtvrtek jsou před námi odvety osmifinále. Na zápasy českých klubů si můžete vsadit u Fortuny.

Reklama

Jak začít s posilováním | DECASPORT s.r.o.

Jak začít s posilováním

Začít s posilováním může být pro mnohé z nás velkým krokem na cestě ke zlepšení fyzické kondice, budování postavy snů a celkového zdraví. Ať už je váš cíl získat svalovou hmotu, zlepšit výkon nebo jednoduše cítit se lépe ve svém těle, základem úspěchu je správný přístup k tréninku a výživě.

Reklama

Tandemové seskoky: Bezpečný adrenalin v režii moderních technologií | Adrop s.r.o.

Tandemové seskoky: Bezpečný adrenalin v režii moderních technologií

V posledních letech se tandemové seskoky padákem staly jedním z nejoblíbenějších adrenalinových zážitků po celém světě. Co stojí za jejich popularitou a jaké technologie zajišťují bezpečnost zážitku?

Reklama