Prezentace klienta

Prezentace pomocí PR článků je standardní reklamní formát používaný při marketingové komunikaci. Svou formou připomíná běžné redakční články, obsah ale připravil zadavatele reklamy.

PR články jsou na webech vydavatelství Czech News Center vždy označené. Ve výpisech je u nich uvedený text Reklama, podobným způsobem jsou odlišené i po otevření.

Velká audioknižní jízda je tu. Stovky titulů pořídíte se slevou 50 % | archiv Audioteka CZ

Velká audioknižní jízda je tu. Stovky titulů pořídíte se slevou 50 %

Opět máte skvělou příležitost rozšířit svou kolekci audioknih a přitom ušetřit. Na Audiotece začíná Červen měsíc audioknih, který přinese stovky titulů o polovinu levněji. Hned v první etapě, která právě probíhá, je v nabídce řada kultovních fantasy a sci-fi děl. Na své si přijdou také příznivci detektivek, thrillerů i dalších žánrů.

Reklama

Váš jídelníček neovlivňuje jen tělo. Změnit s ním můžete i svůj mozek | https://unsplash.com

Váš jídelníček neovlivňuje jen tělo. Změnit s ním můžete i svůj mozek

Že potraviny přispívají k našemu zdraví, či naopak k potížím a nemocem, se ví už dlouhá staletí. Ale že potraviny, které konzumujeme, ovlivňují i náš mozek, zatím tolik známé není. Především co se negativního působení týká. Podívejte se, která jídla váš mozek ničí, a mohou ho dovést až k duševnímu onemocnění. A která jídla jsou naopak zdravá, nejen pro tělo, ale i pro mozek.

Reklama

Fotopast: Ideální pomocník pro sledování zvěře i ochranu majetku

Fotopast: Ideální pomocník pro sledování zvěře i ochranu majetku

Máte rádi přírodu a zajímá vás, co se tam děje v noci? Nebo vašemu majetku může hrozit vykradení nebo vandalství? V tom případě oceníte fotopast. Jde o šikovnou kameru, která se aktivuje, když zaznamená pohyb ve svém zorném poli – a to i v noci. V článku zjistíte, co všechno takový přístroj dokáže.

Reklama

Díky kombinaci vytápění můžete ušetřit | Shutterstock, OPOP

Díky kombinaci vytápění můžete ušetřit

Největší spotřebu energie v domácnostech má na svědomí topení. Vysoké ceny za dodávky plynu a elektřiny jsou tématem už řadu měsíců. Nejen proto stoupá obliba dostupnějších způsobů vytápění – například využívání dřeva či pelet.

Reklama

Ajťák na příjmu. Tak trochu jiná zákaznická podpora od Nordic Telecomu | archiv Nordic Telecom

Ajťák na příjmu. Tak trochu jiná zákaznická podpora od Nordic Telecomu

Určitě už jste to taky zažili, při návštěvě každé druhé webové stránky na vás vyskakují anonymní chatboti, kteří nabízejí asistenci s tím či oním. Problém je, že se od nich většinou stoprocentní odpovědi na svůj dotaz nebo řešení urgentního problému nedočkáte. V Nordic Telecomu se proto rozhodli vsadit na osobní přístup.

Reklama

Chraňte svá data s Ivacy VPN za 1 USD/měsíc

Chraňte svá data s Ivacy VPN za 1 USD/měsíc

Máte obavy o bezpečnost a soukromí online? Vzhledem k tomu, že počet kybernetických útoků a úniků dat neustále roste, je nezbytné přijmout opatření k ochraně osobních údajů při používání internetu. Ivacy VPN nabízí komplexní řešení pro ochranu vašich dat a s jejich aktuální nabídkou 1 USD/měsíc nikdy nebyla lepší doba k registraci.

Reklama

Umělá inteligence pomáhá s tvorbou obsahu

Umělá inteligence pomáhá s tvorbou obsahu

V marketingovém světě se neustále něco mění, ať už se jedná o nástroje jako takové, nebo trendy v reklamách. V posledních několika měsících je kladen důraz především na kvalitní a relevantní obsah, ovšem jeho tvorba je mnohdy časově a finančně náročná, zejména pokud se jedná o odborná témata. Co kdyby existoval nástroj, který by zvládl vytvořit text za vás?

Reklama

Junketová turistika na Slovensku

Junketová turistika na Slovensku

I Slovensko se připojilo k řadě zemí, které podporují novou formu cestovního ruchu a to tkz. “Junketovou turistiku”. Pokud se o ní chcete dozvědět víc, jste na správném místě!

Reklama

Synchronizujte svá zařízení a vylepšete svůj život s nejmodernějšími technologiemi | Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Synchronizujte svá zařízení a vylepšete svůj život s nejmodernějšími technologiemi

Přemýšlíte o tom, že byste si pořídili nový mobilní telefon? Podívejte se na výhody, které nabízí značka Samsung. Tato firma pomocí svého Galaxy ekosystému umí propojit zařízení od Samsungu, jako jsou mobilní telefony, chytré hodinky, sluchátka či tablety. Díky tomu si můžete užít dokonalý uživatelský zážitek, který předčí všechny vaše dosavadní zkušenosti.

Reklama

Firmy trápí ceny energií, pomoct by jim přitom mohl nový nástroj. Jaký?

Firmy trápí ceny energií, pomoct by jim přitom mohl nový nástroj. Jaký?

Ceny energií netrápí jen lidi, ale i firmy. Monitoring spotřeby energií by však českým firmám mohl aspoň částečně pomoci. Snadno totiž změří, jakou spotřebu energií firma má, a ukáže místa, kde by se dala snížit.

Reklama

4 tipy, jak se dostat ven z dluhové pasti

4 tipy, jak se dostat ven z dluhové pasti

Loni žilo v České republice přes 10 % obyvatel pod hranicí chudoby, což oproti roku 2021 představuje nárůst o více než 2 %. Nedostatek financí je častokrát zavede k nevýhodným půjčkám, a tím také do spirály dluhů. I tu lze však zastavit. Zjistěte, jak na to.

Reklama

3+1 výhoda biometrického přístupového systému

3+1 výhoda biometrického přístupového systému

Biometrické přístupové systémy představují moderní technologii, která umožňuje bezpečnou a přesnou identifikaci zaměstnanců ve firmě pomocí jejich unikátních biometrických vlastností –⁠ nejčastěji na základě otisku prstu. Proč biometrický přístupový systém nesmí chybět ani ve vaší firmě? Dozvíte se v článku.

Reklama

Sledujte nejlepší pořady na
Hulu/Netflixu s Ivacy VPN za pouhých 1
USD za měsíc

Sledujte nejlepší pořady na Hulu/Netflixu s Ivacy VPN za pouhých 1 USD za měsíc

Už vás nebaví zeměpisná omezení, která omezují přístup k oblíbeným televizním pořadům a filmům na Hulu a Netflixu? Chcete sledovat nejnovější novinky a exkluzivní obsah nedostupný ve vašem regionu? Ivacy VPN se o vás postaralo se svou exkluzivní nabídkou s 90% slevou, která nabízí pětiletý plán za pouhý 1 dolar měsíčně.

Reklama

Jsou reklamy účinné? Behavio Platform to umí zjistit levněji než dřív

Jsou reklamy účinné? Behavio Platform to umí zjistit levněji než dřív

Technologie nám usnadňují osobní i pracovní životy – píší za nás slohy, uklízejí nám domovy a teď se s jejich pomocí dají také testovat reklamy. Hodnotí je sice stále lidé, skoro všechno ostatní je ale v nové webové aplikaci Behavio Platform automatizované – a také výrazně levnější než dřív.

Reklama

IT okénko - co je HDMI kabel a k čemu se používá | Pexels

IT okénko - co je HDMI kabel a k čemu se používá

HDMI kabel je digitální kabel, který se používá pro přenos audio a video signálu mezi zařízeními, která mají HDMI výstup a vstup. Tento kabel je oblíbený pro svou schopnost přenášet vysoce kvalitní obraz a zvuk.

Reklama

Stroje dál zjednodušují práci: Behavio Platform vám změří efektivitu reklam

Stroje dál zjednodušují práci: Behavio Platform vám změří efektivitu reklam

Technologie nám usnadňují osobní i pracovní životy – píší za nás slohy, uklízejí nám domovy a teď se s jejich pomocí dají také testovat reklamy. Hodnotí je sice stále lidé, skoro všechno ostatní je ale v nové webové aplikaci Behavio Platform automatizované.

Reklama

Časově omezená nabídka Ivacy VPN - Získejte doživotní nabídku Ivacy VPN za pouhých 60 USD

Časově omezená nabídka Ivacy VPN - Získejte doživotní nabídku Ivacy VPN za pouhých 60 USD

Upozornění pro všechny uživatele internetu! Už vás nebaví omezovat přístup k obsahu kvůli geografickým omezením nebo se obávat narušení svého soukromí na internetu? Už nemusíte hledat dál, protože Ivacy VPN se o vás postará!

Reklama

Nordic Telecom finišuje s technickou integrací. Sjednocuje sítě dvou desítek původních poskytovatelů | Archiv Nordic Telecom

Nordic Telecom finišuje s technickou integrací. Sjednocuje sítě dvou desítek původních poskytovatelů

Nordic Telecom dokončuje technickou integraci sítí 21 původních poskytovatelů pevného internetu. Náročný projekt modernizace infrastruktury přináší zákazníkům stabilnější připojení a poskytovateli jednodušší kontrolu nad řízením sítě.

Reklama

Objevte krásy vesmíru s hvězdářskými dalekohledy značky Celestron | HAMA spol. s r.o.

Objevte krásy vesmíru s hvězdářskými dalekohledy značky Celestron

Hledáte kvalitní teleskop za rozumnou cenu? Neztraťte se v nekonečné nabídce a sáhněte po prověřeném výrobci, americké značce Celestron, která patří k lídrům ve svém oboru a vyniká kvalitou a inovativním designem. Hvězdářské dalekohledy Celestron se stanou vaším průvodcem noční oblohou a postarají se o nezapomenutelné vesmírné zážitky.

Reklama

Světelná reklama může být v zimním obdobím to, co vašemu podnikání chybí | Prost.cz

Světelná reklama může být v zimním obdobím to, co vašemu podnikání chybí

Světelná reklama může být účinným způsobem, jak upoutat pozornost a předat sdělení potenciálním zákazníkům. Může však být také vnímána jako rušivá, zejména v oblastech, kde je špatně umístěná.

Reklama

iPhone vs. Android: Kdo s koho | NAY a.s.

iPhone vs. Android: Kdo s koho

Apple se svými mobily dlouhodobě ohromuje technologické nadšence. iPhony světu nabízí rok co rok inovace, a to se pak může zdát, že jim konkurenti nešlapou ani na paty. Pravda je však někde uprostřed. iPhone ve srovnání s nejnovějšími modely Samsung Galaxy S23 rozhodně nestanul na piedestalu ve všech kategoriích.

Reklama

Jak na internetu najít ty nejlevnější letenky? | Envato

Jak na internetu najít ty nejlevnější letenky?

Táhne vás to pryč? Někam hodně daleko? Je úplně jedno, jestli si chcete udělat volný víkend, vyrazit na týdenní dovolenou, nebo měsíc poznávat vůně cizích krajů, důležité je odletět. Vždycky navíc potěší, když za cestu utratíte co nejméně peněz. Jak ale na to? S cestovkou nebo na vlastní pěst?

Reklama

Oběhová móda chrání přírodu

Oběhová móda chrání přírodu

Zeptali jste se sami sebe, co jste loni udělali pro životní prostředí, ve kterém žijete? Pokud jste si tuto otázku nepoložili nebo kvůli tak vážným otázkám tiše panikaříte – nebojte, nejste sami.

Reklama

Rádio ZUN díky serverům od ZonerCloudu spustilo technologii RadioDNS

Rádio ZUN díky serverům od ZonerCloudu spustilo technologii RadioDNS

Digitální stanice ZUN rádio vznikla za podpory společnosti ZONER a.s. O bezstarostný provoz stanice se od prosince 2021 starají nejvýkonnější servery od ZonerCloud.cz. Díky tomu může ZUN rádio jako první nezávislá stanice v Česku použít novou technologii RadioDNS. Co to je a jak vám RadioDNS pomůže při poslechu se dozvíte v tomto článku.

Reklama

Ivacy VPN|Omezená časová nabídka! 60 dolarů za doživotní používání! Odemkněte tisíce filmů Netflix jedním kliknutím

Ivacy VPN|Omezená časová nabídka! 60 dolarů za doživotní používání! Odemkněte tisíce filmů Netflix jedním kliknutím

Už vás nebaví být omezeni na místní knihovnu Netflixu a přicházet o nejnovější a nejlepší filmy a televizní pořady? Už nemusíte hledat dál, protože Ivacy VPN je tu pro vás, abyste odemkli plný potenciál svého předplatného Netflixu s časově omezenou nabídkou pouhých 60 dolarů za doživotní používání! Jediným kliknutím získáte přístup k tisícům filmů a televizních pořadů po celém světě, a to vše z pohodlí vašeho domova.

Reklama

Seznamte se s myší, která vám zpříjemní práci

Seznamte se s myší, která vám zpříjemní práci

Máte doma několik myší, protože každou používáte k něčemu jinému? Odteď už nemusíte! Představujeme novinku od značky Hama, která umí obstarat hned tři zařízení.

Reklama

Hackeři cílí na české firmy i instituce. Jsme 5. nejčastějším terčem v Evropě

Hackeři cílí na české firmy i instituce. Jsme 5. nejčastějším terčem v Evropě

Podvodný e-mail, podezřelý web nebo nakažený stažený soubor. Stačí jedno nepromyšlené kliknutí a kyberútok je dokonán. Firma je při něm ale v mnohem větším ohrožení, než si možná myslíte. Během kyberútoku totiž neztratí pouze citlivá data, ale hlavně důvěryhodnost a peníze.

Reklama

Fotovoltaické panely pomohou ušetřit za energie. Kde se nejlépe uplatní?

Fotovoltaické panely pomohou ušetřit za energie. Kde se nejlépe uplatní?

Ceny elektřiny sice v posledních týdnech pozvolna klesají, ale stále se v porovnání s obdobím před dvěma roky pohybují na rekordní úrovni. Mnoho domácností se proto poohlíží po alternativních zdrojích, jako jsou třeba fotovoltaické panely. Pro koho je instalace fotovoltaiky nejvhodnější?

Reklama

Získejte Ivacy VPN a 2 TB cloudového úložiště za pouhý 1 dolar měsíčně během zimního výprodeje! | PMG Pte. Ltd.

Získejte Ivacy VPN a 2 TB cloudového úložiště za pouhý 1 dolar měsíčně během zimního výprodeje!

Zimní výprodej je skvělou příležitostí, jak ušetřit na různých produktech a službách. Během tohoto výprodeje nabízí mnoho firem slevy na své výrobky a služby, takže je to ideální příležitost k nákupu zboží, které jste si již dlouho přáli. Slevy během zimního výprodeje mohou být značné, takže se vyplatí podívat se na dostupné nabídky a využít úspor.

Reklama

Hackeři cílí na české firmy i instituce. Jsme 5. nejčastějším terčem v Evropě

Hackeři cílí na české firmy i instituce. Jsme 5. nejčastějším terčem v Evropě

Podvodný e-mail, podezřelý web nebo nakažený stažený soubor. Stačí jedno nepromyšlené kliknutí a kyberútok je dokonán. Firma je při něm ale v mnohem větším ohrožení, než si možná myslíte. Během kyberútoku totiž neztratí pouze citlivá data, ale hlavně důvěryhodnost a peníze.

Reklama

Slovenská softwarová firma dNation zakládá spolu s německými partnery konsorcium ALASCA  | dNation, s.r.o.

Slovenská softwarová firma dNation zakládá spolu s německými partnery konsorcium ALASCA

Sedm firem, jedna mise: Vedoucí IT-hráči zřizují sdružení ALASCA .Cloud řešení bez jakéhokoli „vendor lock-in“? Ano, je to možné. Cílem zakladatelů je zvyšování povědomí veřejnosti o důležitosti nezávislé Open Source digitální infrastruktury a vybudování silné komunity – to vše pod záštitou nezávislé organizace.

Reklama

Konkurenční výhody platební brány Pays | Pexels.com

Konkurenční výhody platební brány Pays

V předvánočním čase, kdy lidé z celého roku nakupují nejvíce, a to i na internetu, je důležité, aby tu byly platby uskutečněny co nejjednodušeji. V online prostředí dochází v poslední době k extrémnímu nárůstu podvodů, tudíž je zároveň potřeba tyto platby dostatečně zabezpečit. Toto vše nabízí platby přes platební bránu.

Reklama

Bez rychlého a kvalitního připojení k internetu se dnes galerie neobejdou. Platí to i pro pražský DOX   | Quantcom a.s.

Bez rychlého a kvalitního připojení k internetu se dnes galerie neobejdou. Platí to i pro pražský DOX

Michal Kučerák z pražského Centra současného umění DOX vysvětluje, proč je dnes pro galerii důležité, aby měla kvalitní a rychlé připojení k datům a internetu

Reklama

RC modely, dokonalé kopie skutečných strojů | Pavel Beneš

RC modely, dokonalé kopie skutečných strojů

Zejména u mužské části populace získávají RC modely stále větší oblibu. Už dávno nejde jen o hračky a výjimku netvoří ani repliky upravené na míru.

Reklama


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test mobilů za 10 tisíc

Test elektrických koloběžek

Jak naplno využít domácí NAS

Vybíráme chytré hodinky