Přesné pořadí

Přečtěte si o tématu Přesné pořadí. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Přesné pořadí, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Přesné pořadí.
Bluetoothové patálie: O bezdrátovém přenosu hudby a  problémech s kodeky

Bluetoothové patálie: O bezdrátovém přenosu hudby a problémech s kodeky

** Bezdrátový přenos hudby je budoucnost ** K dosažení nejlepší kvality je ale potřeba, aby telefon i sluchátka podporovala správný kodek ** Záleží také na typu souborů s hudbou

Jakub Michlovský|41

SluchátkaBluetooth
Ovládáme internetový prohlížeč gesty myší

Ovládáme internetový prohlížeč gesty myší

Začněte používat gesta myší a ovládejte tak svůj webový prohlížeč rychle a efektivně. Podívali jsme se, jak si s gesty poradí čtyři nejrozšířenější prohlížeče.

Zdeněk Večeřa|74

Eugen Kaspersky a rok 2018: Pohoda či beznaděj?

Eugen Kaspersky a rok 2018: Pohoda či beznaděj?

Známý virový analytik a výrobce stejnojmenného antiviru Eugen Kaspersky se podělil o svou vizi digitální budoucnosti. Máme se bát čím dál více?

Vlastimil Waic|33

PC - hezky česky...

PC - hezky česky...

Do nedávné doby jsme v PCtuningu znali firmu ATComputers především jako význačného distributora počítačových komponent (přičemž jejich "nejfrekventovanější" značkou u nás v redakci byly výrobky ASUS) - druhá strana činnosti firmy, výroba počítačů, nám však dosud docela unikala. Když jsme se zeptali, jestli bychom mohli nahlédnout na to, jak se PC vyrábějí ve velkém a profesionálně - dostalo se nám odpovědi "není problém" a naše průzkumná cesta za PC profesionály mohla začít.

Jiří Kwolek|87

Internetová Golfová Liga IOL na adrese: www.golf-liga.cz

Internetová Golfová Liga IOL na adrese: www.golf-liga.cz

Společnost CT-GROUP, a.s., oficiální partner České Golfové Federace v oblasti informatiky, spolu s generálním partnerem INTERNET OnLine, internetovou divizí ČESKÉHO TELECOMU, a.s., zahájili dne 19.4. oficiální provoz internetové golfové ligy v České republice

tisková zpráva

Změny v SQL Serveru 2000 - indexované pohledy (Views)

Změny v SQL Serveru 2000 - indexované pohledy (Views)

Nová verze SQL serveru firmy Microsoft MS SQL 2000 přináší velké množství významných změn oproti předcházející verzi MS SQL 7. Změny se týkají mnoha oblastí a mají vliv zejména na výkon, škálovatelnost a spolehlivost SQL serveru.

časopis Connect!|8

Nevypne z 98 %

Nevypne z 98 %

Dr. Petr Jílek: Chtěl bych využít možnosti a zeptat se na dvě věci, neboť předpokládám, že...

redakce|2