Použité zboží

Přečtěte si o tématu Použité zboží. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Použité zboží, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Použité zboží.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Nebojte se eBay: Nakupování na webu v kostce

Nebojte se eBay: Nakupování na webu v kostce

Přichází čas povánočních slev. Pokud ale hledáte větší výběr a zpravidla i lepší ceny, podívejte se raději do zahraničí. Nakupování na Amazonu, eBay a dalších je dnes totiž docela snadné.

Jakub Čížek | 66

Deset nejlepších webových služeb roku 2009

Deset nejlepších webových služeb roku 2009

Rok 2009 se pomalu chýlí ke konci. Světlo světa spatřily stovky nových webových služeb. Dali jsme hlavy dohromady a vybrali desítku těch nejzásadnějších. A co vy?

Jakub Čížek | 38

Microsoft Secondary PC: Do boje o repasovaný počítač

Microsoft Secondary PC: Do boje o repasovaný počítač

V České republice se ročně prodá 120 tisíc repasovaných počítačů, ve světě je to pak každý desátý. A teď si představte, že by na každém z nich byl Windows XP Home, nebo Professional.

Jakub Čížek | 41

Má smysl kupovat repasovaný počítač?

Má smysl kupovat repasovaný počítač?

Také jste někde zahlédli inzerát na repasovaný počítač a přemýšleli jestli má smysl si ho pořizovat? Vždyť počítačové časopisy i reklamní letáky se dnes hemží novými „skládačkami“ v cenách pod 10 000 Kč. Může se ještě vyplatit kupovat použitou (repasovanou) techniku?

Jan Šamánek | 114

Jak reklamovat komponenty

Jak reklamovat komponenty

I když si budete připadat praxí natolik ostřílení, že nepotřebujete pro přežití znát nic dalšího, můžete se mýlit. Co když se jednoho dne probudíte s pomyslným nožem v zádech a vaše poslední slova budou: „To přece nebylo fér...“ Jenže zákon má vždy pravdu, a proto je to zákon. A kdo jím vládne lépe, ten přežije. Chcete dát šanci nepříteli!?

Lukáš Honek | 183


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest televizí do 25 000 Kč

Nejlepší herní klávesnice

Srovnání správců hesel

Jak upravit fotky pro tisk