Potenciální zdroj

Přečtěte si o tématu Potenciální zdroj. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Potenciální zdroj, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Potenciální zdroj.
Jak na internetu surfovat anonymně: osvědčené způsoby na zametení stop | Ilustrace: AI Dall-e

Jak na internetu surfovat anonymně: osvědčené způsoby na zametení stop

** Anonymní režim v prohlížeči vám anonymitu nezaručí ** Různými metodami skryjete svou IP adresu a další identifikátory ** Nejúčinnější je stále anonymizační síť Tor

Petr Urban|76

TipyNejlepší programyBezpečnost
Čtyřjádro Intel QX6800 a vodní chlazení v boxu

Čtyřjádro Intel QX6800 a vodní chlazení v boxu

Zhruba před měsícem Intel uvedl čtyřjádrový procesor QX6800 pracující na frekvenci 2,93 GHz. Ten se stal nejrychlejším x86 kompatibilním čipem. Uvedení ale provázely určité nesrovnalosti. Zpravodajské servery přinášely informace o velmi omezené dostupnosti a dlouhou dobu ani neexistovala žádná dokumentace. O to větší je překvapení nás čekalo po vydání příslušných dokumentů.

Adam Vágner|29

Webaroo - prohledávejte web i bez připojení

Webaroo - prohledávejte web i bez připojení

V dnešní době jsou možnosti připojení k Internetu nepřeberné a pokud člověk opravdu chce a může si to dovolit, lze být online prakticky neustále. Stále jsou však místa, kde není signál, ne každý má mobilní připojení přes telefon, ne všude je dostupné Wi-Fi. Existuje zkrátka řada situací (zejména na cestách), kdy online být prostě nemůžete, ale přesto potřebujete na webu vyhledávat informace a zpracovávat je. Jisté řešení může nabídnout nová služba Webaroo.

Jan Šindelář|11

Další zlom v P2P sítích - BitTorrent bude komerční

Další zlom v P2P sítích - BitTorrent bude komerční

V oblasti P2P sítí dochází k dalšímu historickému momentu. Podobně jako řada předchozích systémů se chystá i společnost BitTorrent přejít na komerční provoz.

Jan Šindelář|46

Porazí IBM a open source komunita současné vyhledávače?

Porazí IBM a open source komunita současné vyhledávače?

Klasické vyhledávače fungující na principu klíčových slov jsou v řadě případů jen těžko použitelné a jejich výsledky nedostačující. Je potřeba data analyzovat i podle jejich obsahu a vzájemných vztahů. IBM dává k dispozici technologii, která slibuje, že to dokáže. Bude to revoluce ve vyhledávání?

Jan Šindelář|12

Microsoft varuje, že bude muset snížit ceny za software

Microsoft varuje, že bude muset snížit ceny za software

Soudy, konkurence a v neposlední řadě i rostoucí popularita Open Source ohrožuje podle Microsoftu jeho budoucí příjmy. Pochopitelně pro uživatele je toto varování spíše vítanou změnou.

Tomáš Holčík|68