» Poradna » Počítačové sítě

ZyXEL Prestige 660HW-T3 v2 změna hesla?

Zdravím, mám tento router a nemůžu najít kde se mění heslo k web. rozhraní, tovární je "admin".
Pomůžete někdo?
A ještě dá se na tento router připojit od jinud z internetu? Jestli ano, tak jak?
Díky za odp.
Jirka

Odpovědi na otázku

Tu zmenu hesla najdes na: Maintenance - System
A nebo tusim ze zyxel se te pri prihlaseni pta, zda to heslo chces zmenit (pokud je nastavene to defaultni)

A to nastavovani z netu: Advanced - Remote MGMT

Ale nejsem si jisty, mam Zyxel 661HW-D3 a vim ze O2 v tech svych "v2" to webmenu trochu upravil, ale tohle by melo byt stejne.

Jeste co se tyce remote managementu, tak mozna jeste musis udelat pravidlo ve firewallu.

Tak.
Moc bych to tazateli nedoporucoval. Pokud by to opravdu potreboval, pak by mel rozhodne(!) povolit pristup pouze z te jedine adresy, odkud se bude chtit k modem/routeru prihlasovat. Jinak je to ... ponekud o usta.

Díky, zítra zkusím a dám vědět.
Jirka

zdravím, zkusil jsem a ono to funguje!
Díky všem za rady.
Jirka