» Poradna » Počítačové sítě

Zyxel NSA325 V2 - problém

Zdravím všechny.Prosím o pomoc s tímto problémem. Mám půl roku starou NASku ZYXEL 325v2 a před měsícem se začla při přenosu větších souborů nebo při streamování videa sama restartovat. Bývá to tak cca co 10 minut. V logu nic není, protože se při restartu smaže. Zkoušel jsem vyměnit HDD, ale nepomohlo to, stejně jako změna firmware. Nějaký tip nebo nápad, než ho půjdu reklamovat?

Odpovědi na otázku

Zkoušel si jiný zdroj, se stejnými parametry? Nech ten nas logovat do soubotu, ten se nesmaze. Nějaká aplikace nainstalována, třeba na zálohy, synchro...?

Bohužel nemám podobný zdroj. Do souboru logovat nemůžu, takovou funkci tato NAS neumožňuje. Žádné aplikace na serveru neběží (záloha, sync.)