Zvýši nejak výkon ak zapojim amd Radeon rx570 a nvi Gtx650 v jednom motherboarde

Zdravím chcel by som trochu zvýšiť výkon pri hrách a mám doma zvyšnú grafickú kartu. Môžem ju zapojiť do stavajucej zostavy?

Odpovědi na otázku

Zvedne se ti jen spotřeba, výkon ne.

A čo by mohlo ovplyvniť výkon ? Amd ryzen 5 1600x si-core16gb ramAmd Radeon rx570 4gb

Lepší grafika a případně i lepší procesor.

nVidiu rozhodně do komplu nestrkat. Je to nesmysl.

A čo by mohlo ovplyvniť výkon ? Amd ryzen 5 1600x si-core16gb ramAmd Radeon rx570 4gb

Lepší grafika a případně i lepší procesor.

Je to marný, je to marný, je to marný... https://www.zive.cz/Poradna/sc-20/default.aspx

Ak máš tlačiareň, kľudne R7 3800x a RTX 2080 S, SSD snáď máš. RAM máš akurát.

Ne, nemohlo. I kdyby šly ty dvě karty propojit, jakože opravdu nejdou, tak z dvakrát nula, bude zase jen nula

Podľa IP je tento Samuel iný.

IP nevidím, ale podle obsahu je to ten samý