Zvukový systém

Zdravím,obracím se na vás s dotazem ohledně doporučení nějakého zvukového systému k PC ... momentálně mám k PC bedny Creative 5.1. a byl jsem s něma spokojený, mám je už hooodně dlouho. Jenže teď už mi hraje jen 1 bedna + sub. Zbytek už má přetrhané dráty a u ovládání hlasitosti už to taky blbne... budou Vánoce a rodina se mě ptá co chci, tak abych jim dal nějaký tip :) Díky moc za případné rady... Cenově řekněme do 5.000,- Kč.

Odpovědi na otázku

Můžu doporučit 2.1 od logitech G560. RGB a výkon není taky uplně k zahození.

to urcite, v rovnakej cene su v alze teraz Logitech Speaker System Z906

tie ale nemajú frikulínske RGB... som zvedavý kam ho nadrbú najbližšie. netrpezlivo očakávam herné RGB okuliare ktorým blikajú šošovkyak chceš 5.1 tak tie z906 sú celkom fajn. navyše sú aktuálne v akcii.

Pokud 5.1 k pocitaci, pak rozhodne Logitech Z906! (Ano, vim ze jsou mirne nad limit.)

ani ne, alza ich má teraz za 4999, resp 194,8€ v slovenskej alze. dokonca aj podľa heuréky je to aktuálne najnižšia cena, tam začínajú na 235€ v pofidérnych obchodoch.https://www.alza.cz/logitech-z906-d226021.htm

Vyborne, tim lip! Pak neni co resit.

No a kdybych chtěl pořídit jen 2.1. tak byste doporučili které? :)