» Poradna » Programy

Zvukový ovladač

Zdravím, můj počítač je po fázy reinstalace win XP, ovladače byly všechny aktualni až na sítovou kartu a multimediální zvukový adaptér. Sítovou kartu jsem nějak štěstím vyřešil, ale problem je se zvukovým adapterem, kdy nemohu najít fungující ovladač. Tuším, že tam byl původně Realtek 5.10.0.6662, jenže nefunguje a vyhazuje mi to chyby, že je soubor poškozen a to jsem zkoušel celkem 3 stahovat. Win XP, SP3, 32bit.Díky za nějaky postupy, co s tím.

Odpovědi na otázku

Pokiaľ máš desktop PC (teda nie notebook) - ovládače sa sťahujú ZÁSADNE zo stránky výrobcu zvukovej karty - a to tu: http://www.realtek.com/downloads/downloadsView.aspxZeleným sú označené pre Win XP.

Tak nevím, vyzkoušel jsem oba, nainstaluje se nejnovější, po restartu je klasicky v programech, ale správce zařízení mi vyhazuje pořád, že zvukový ovladač chybí a není znám.

Nefantazíruj a použij odkaz výše - potřebný ovladač bude vyhledán - tedy pokud chceš aby ti to konečně fungovalo....

Dal jsem kompletní instalaci všech ovladačů, i těch, které již nainstalované mám, čili přemažou se? Nemůže dojít k vytvoření dvou stejných?