Zvukovka

Ahoj
Chci se zeptat, dalo by se nejak osetrit na pocitaci abych mohl mit 2 výstupy zvuku a řídit si softwarově který právě chci používat? A co k tomu potřebuju? Teď mám jenom jednu int. zvukovku

Odpovědi na otázku

Přidáním druhé zvukovky získáš druhý výstup. Slušný program umožní vybrat ze všech zvukovek v počítači, méně slušný to bere z nastavení systému (v ovládacích panelech).
Další možnost je např. toto:
www.disk.cz ...
Má čtyři mono (dva stereo) nezávislé kanály ven i dovnitř, součástí ovladačů je skvělý mixpult, chobvá se to jako tři nezávislé zvukovky, (2x stereo výstupy/vstupy a mixpult, to je jakoby třetí zvukovka).
Nebo něco jiného z www.disk.cz ...

Jenom zdůrazním, že skutečně ne každý program dokáže detekovat dvě zvukovky. Bohužel všechny programy, které jsem chtěl takto používat, byly neslušné ...
From Pozitron:
Slušný program umožní vybrat ze všech zvukovek v počítači, méně slušný to bere z nastavení systému (v ovládacích panelech).

jj, je to tak, ne každý program to umí. Já mám spíš opačnou zkušenost, většina programů, se kterými jsem se setkal, umí detekovat všechny zvukovky (Winamp, myslím že i Scype, SoundForge, CoolEdit...) a některé s nimi dokonce současně a nezávisle pracovat (Vegas...). Ale tam byl myslím rozdíl mezi fyzickými zvukovkami a např. "multizvukovkou" Delta1010, šlo ale zvolit ovladač Direct, pak to umělo pracovat myslím se všemi zvukovkami spučasně, jejich výstupy libovolně rozhozené na stopách...ale už je to dávno co jsem do toho fušoval, přesně to už nevím.