Zvukovka- MSI gaming pro 170a

Prosím o pomoc: Mám problém postavil jsem s kamarádem pc a nejde mi ani za nic rojez zvukovka vůbec nic nebere, pořídil jsem zakl. desku MSI Gaming pro 170A a mám Win 7/64 bita píše mi to toto: Error Code: 0x000000FF” a nechci mi to vzít žádná sluchátka ani reprobedny prosím o pomoc diky moc předem. Počítač byl na reklamaci ale napsali mi že vše pracuje správně co mam prosím dělat?

Odpovědi na otázku

Drivery od desky/zvukovky tam máš a ve správci zařízení ta zvukovka jde vidět ?

ano je vidět ale ale při instalaci mi to hodí výše uvedenou chybu a konec instalace, v správci zařízení mi to píše:zvukové zařízení na sběrnici High Definition Audio-tyto zařízení nemají instalované žádné ovladače, skoušel jsem ovladače i z intenetu a jsem na tom stejně. děkuji zatím

Já teď proletěl google a je to nejspíš relativně známá chyba (Realtek zvukovka) a je tam dost návodů na řešení téhle peripetie atd... Zkoušels to googlit a řešit to dle těch postup ? https://www.drivereasy.com/knowledge/solutions-to-fi... A dalších milion jich jde najít...Jinak samozřejmě existuje i poslední varianta, a to ta, že je ta zvukovka mrtvá (nebo rozjebanej win), ale tomu se mi nechce věřit...

Ovladače instalujte pouze poslední ze stránek výrobce desky. Ten problém neznám, ale strejda google to zná, asi je to častý problém. Tady je nějaký postup na odstranění.https://www.drivereasy.com/knowledge/solutions-to-fi...

OT: Haha, mám u tebe pifko, o vteřinu dřív :)

toto vše jsem zkoušel a nic ...

Co jiný Win... ? Xkrát sem zažil rozsypaný Os hned po instalaci (mám jeden humornej příběh s Win 2012 kterej se rozsypal hodinu po nainstalování). Ale i tak se mi to moc nezdá...Pokud je deska dobrá, je to čistě sw problém...

 | ChromeOS Chrome 51.0.2704.79

cracknuty win

a je někde nějaká chybová konzole abych poznal že je to winem??? prosím

Jestli jsem tu chybu správně pochopil, tak je nějaký problém mezi základními ovladači windowsu a ovladači zvukovky. Zkuste tam nahrát win 10 a poslední ovladač (je měsíc starý), třeba to pomůže, ale uznávám, že to je dost zoufalé řešení.

Windows si instaloval nanovo? Alebo to bol nejaky pokus o upgrade a system bol ponechany povodny?Co skusit napisat na support MSI?Podla reakcie supportu sa da poznat kvalitny vyrobca :)

Zkontroluj v desce, zda je tam poslední BIOS a zkus to s Windows 10.

byl to základní win 7 64 bit ultimate-win 10 nemám...takže s tím nic neudělám?

W10 si stahni zde přímo od MS:http://go.microsoft.com/fwlink/Pokud máš klíč k W7 Ultimate, stáhni si verzi Pro a jde s tím klíčem normálně legálně aktivovat. Pokud máš W7 ukradené, tak to prostě nebudeš aktivovat. Na vyzkoušení to stačí.

ach jo, prečo každý pchá starý systém na najnovší hw...daj tam legálnu desiatku a bude to fungovať

tak nakonec jsem to spracil sp1 na win 7 64bit , ale dal jsem automaticke aktualizace a aktualizoval se mi bios a pocitac nejde spustit

To sa ti aktualizoval BIOS cez Windows update? To hadam nie.

ne msi update desky

Toto je v manuali:The computer does not boot afterupdating the BIOS ● Clear the CMOS. ● Use the secondary BIOS to bootup the system (Only for motherboard withDual BIOS)

dekuji moc :)