» Poradna » Mobily

Zvukovka + mobil

Telefon je HTC DESIRE 500 Zvukovka : http://www.prlog.org/10202353-buy-stylish-asus... Dokáže ten mobil napájet tuto zvukovku přes usb???Dodávám, že tím usb nechci vést zvuk, jen napájet tu zvukovku ;) Předem díky

Odpovědi na otázku

Napajet, tedy dodavat 5V napajeciho napeti telefon jiste dokaze.Ale NE, zadny zvuk nepotece ani z telefonu pres zvukovku ven, ani zvenku pres zvukovku do telefonu. Aby ta zvukovka dokazala prenaset z/do telefonu zvuk, musel by ten telefon mit pro konkretni zvukovku ovladac.(Docela dlouho se Vam tenhle trivialni aspekt veci snazime vysvetlit ve Vasem druhem vlakne. Bohuzel stale marne.)

Děkuji, potřeboval jsem vědět jestli to uživí. To mi stačí ;) Díky a nashle

Prosim, rado se stalo.Jenom bacha na jednu vec - ono to zvukovku nejspis uzivi, ale baterku to muze vycucnout docela fofrem. ;o)

a otázka je, zda telefon napájení neznámého a neidentifikovaného zařízení prostě po čase neodpojí...

myslíš, že telefon do toho zařízení pustí el. napětí, když ho nebude detekovat?

Vetsinou se tak deje. USB lampicce taky prece "libovolny USB host" dava 5V, aniz by se jakkoli identifikovala. (LED + zvonkac + USB konektor se ani nemaji jak identifikovat.)

Tak napětí tam bude asi přítomno vždy...ať je něco připojeného nebo ne :)

Bav se s volem o sobotě - když jde v pátek na porážku....

na androidu ne, na maemo/meego ano