» Poradna » Mobily

Zvukové stopy

Zdar.. mame novou smart tv Philips a chceme si pustit film na flashce, jenze tam jsou 3 zvukove stopy.. je to anglicky,cesky,madarsky a hraje to anglicky, tak se ptam, jak zmenit jazyk v tv, nebo jak odstranit ty dalsi stopy, aby soubor zustal KMP (mkv, matroska)(kvůli 3D)? Diky zaodpovědi.

Odpovědi na otázku

TV by musela podporovat toto přepínání. Nicméně nepotřebné stopy vyhodíš ze souboru .mkv snadno pomocí MKVMerge GUI

MKVMerge GUI funguje, díky.

Ja mam taky otazku. V prilozenem navodu neni navod? ☺

Návod nebyl a v návodu v TV jsme nic nenašli..

Podľa typu TV sú na DO tlačítka na zmenu zvukovej stopy pre prehrávanie filmu z externého zdroja - označené buď I-II, alebo Dual.

Zrůdička Pavelka? Doporučuji nekrmit.