» Poradna » Mobily

Zvuková karta

Zdravím, mám dotaz ohledně zvukové karty. Jedná se o to že nejsem spokojen s kvalitou výstupu mikrofonu na mé základní desce b150m-pro gaming Asus jelikož statický šum který vydává mi vadí není v tom žádná větší pointa. Můj headset je Hyper X Cloud I a jsem si jist že mikrofon u tohoto headsetu je schopný čistého zvuku je-li zvuková karta dostatečně kvalitní...Má otázka zní jakou integrovanou zvukovku by jste mi doporučili (vím že záleží na tom kolik muziky za jakou cenu chci, ale znáte to čím lepší cena/výkon tím lepší) Vše co vyžaduji je aby výstup mikrofonu byl takový jaký má být. Ještě jsem nad tím přemýšlel a asi bych musel otevřít vnitřek pc abych to viděl, ale momentálně nevím kam bych tu zvukovku připojil. Děkuji za všechny odpovědi a rady.

Odpovědi na otázku

Kup si externí usb zvukovku.1. Nebudeš muset vymýšlet kam ji připojit.2. Odstup rušivých signálů a šumů bude určitě z principu daleko větší než u interní ZK..

Děkuju, vyplatí se investovat víc peněz nebo stačí nějaký základ za 2 3 stovky ?

Zlatá střední cesta. Třeba něco od Creative za cca 1k5 účel určitě splní. Postačující je Sweex za cca 500

např. můžu doporučit AXAGO ADA-HP za 600, sice plastová konstrukce, ale kvalitou je to dobrý (mám lepší sluchátka a rozdíl oproti integrovaný zvukovce je rozhodně poznat)

Děkuji, moc oceňuji pomoc ;)