Zvuková karta.

Ahoj,mám Creative X-Fi extreme gamer.Má smysl si kupovat Creative SOUND BLASTER Z?Případně jinou Creative, nebo Asus?

Odpovědi na otázku

Taky asi záleží, co je na tom připojeno. Jestli třeba Genius, ať sluchátka či "repro" tak je to úplně jedno.

Koss, nejsem netopýr, tak mi stačej.

po zvukovej stránke toho veľa nezískaš v kvalite sú v podstate totožné.jedine ak by si mal xfi pre pci a potreboval by si slot, tak ztko je v pcie mini prevedení. prípadne ak by si mal super hifi slúchadlá, ktoré by karta nebola schopná napájať, ináč nič nezískaš.

ok, dík

To nema smysl menit.