Zvuková karta není detekována

Zdarec, už jsem na 90% smířen, že budu muset reklamovat a žádat vrácení peněz, ale i tak se Vás zkusím zeptat jestli byste si věděli rady s dobastlenými ovladači od Creative. Před týdnem jsem se tu ptal jakou byste mi doporučili zvukovku. Dostal jsem pár tipů. Vybral jsem tuto: http://www.alza.cz/creative-sound-blaster-z-... Došla mi do dvou dnů vytáhl jsem počítač ze stolu namontoval zvukovku a připojil konektory(počítač zůstal vytažený ze stolu, protože jsem byl líný ho dát zpátky). Nainstaloval jsem ovladače. Chvilku jsem se s nimi seznamoval, protože větší SW bastl jsem neviděl, ale budiž. Dnes jsem se odhodlal zasunout počítač zpět do stolu. Odpojil jsem konektory, zastrčil PC a znovu zapojil(dost nepraktický PC stůl, ale rodiče mě ještě živí a tak si nemůžu stěžovat ). Počítač jsem zapnul a netušíc jsem se těšil jak si zahraji W.O.T s T29. Naneštěstí jsem zjistil, že nejde zvuk, hledal jsem řešení a nenašel. Strčil do jiného PCI slotu, přeinstaloval drivery, přeinstaloval OS, prohodil magnetické póly Země, ale pořád nic. Vždy když se snažím nainstalovat ovladače tak mi to napíše: "Setup is unable to detect a supported product on your system." WTF .Na netu jsem našel několik témat se stejným problémem, ale nikde jsem se nedočetl řešení: http://pctforum.tyden.cz/viewtopic.phphttp://www.pc-help.cz/viewtopic.phphttp://forum.zive.cz/viewtopic.phpProsím poraďte co s tím, protože já si fakt už nevím rady. Hrála fakt úžasně.

Odpovědi na otázku

máš deaktivovanou integrovanou zvukovku ? zkoušíš nainstalovat ovladače od Daniela_K ?

Integrovanou zvukovku jsem měl paralelně i s tou novou a vše fungovalo, ale když to nešlo tak jsem ji zkusil vypnout a nic. Ty ovladače od Daniela mi nešli nainstalovat, taky mi to píše že není detekovaná. Myslíš že je odpálená zvukovka? Je to ale divný, v PC se vyznám a vím že jsem nic špatně neudělal.

co máš vůbec za PC? mě to dělalo to samé, mám sice Creative SB X-Fi Titanium. Nejprve to v pohodě šlo ale pak to začlo dělat, to co tobě. Tak sem zkusil aktualizovat Bios desky, deaktivovat integrovanou zvukovku, přes DriverSweeper odinstalovat všechny předchozí ovladače na zvuk a pak nainstalovat od Paxe nebo Daniela_K. Potom ještě byla ta zvukovka neaktivní ve správci HW ( zvuk ), stačilo povolit a už to bylo OK.

Pěkné, sice smutné, ale aspoň mám vodítko, jdu na to.Konfigurace: C2D E4500 2,2GHz, RAM 2GB, GF8600GT, deska MSI P35 NEO

Jaký máš OS???

Win7 64bit

Můžeš mi dát odkaz na toho Paxe, nemůžu to najít.

vypadá to že Pax ani Daniel_K ještě nemají na ty nové zvukovky Zx drivery. tak to potom nainstaluj přímo od creative. nebo zkus drivery na x-fi ale ty zřejmě nepůjdou

Creative SOUND BLASTER Z mam doma.Win7 Ultimate, original ovladace s CD a nemam ziaden problem. Repro mam Cambridge soundworks DTT3500V ovladacom paneli zvukovky detekuje repro? (nepises ake mas)Aky je windows? je legalny? Pred zasunutim do stola to islo? aj presli restarty?

Však já jsem s nimi celý týden taky neměl problém až když jsem vypnul PC a zastrčil ho do stolu.Systém je nelegální, ale nešlo to ani na neaktivovaném systému a když to šlo před tím tak tady bych chybu nehledal.Ovládací panely ji nedetekují ale to se nestalo ani když mi přišla a instaloval jsem ji prve.

Zvláštní případ, vím asi o 4 duších, kteřé mají tuto:Creative SOUND BLASTER Recon3D Fatal1ty Professional PCIehttp://www.alza.cz/creative-sound-blaster-re... ale problém nemá žádná. Co jsi při té instalaci karty zničil přiznej to!

Některý SB zvukovky maj přídavné napájení (stejné jako je třeba na 3,5" disketovku... takový bílý placatý :) ) koukni, jestli to náhodou nemá i ta tvoje....

A ve správce zařízení je detekována? Pravé tlačítko na Počítač - Vlastnosti - Vlevo Správce zařízení . Měla by se vyskytovat v Řadičích zvuků. Pokud ne, tak reklamace, pokud Vám při prvním zapojení fungovala.

Díky za tipy, dnes jdu reklamovat. Ještě mě napadla jedna věc. Vadí když do zvukovky zapojuji konektory za běhu PC? U staré zvukovky jsem to dělal normálně a nic se jí nikdy nestalo. Myslíte že by to tím mohlo být?

vadit by to určitě nemělo, jak to tak taky dělám a jde to v pohodě.

WTF. JOOOOOOOOO. Ten kdo říká, že nejlepší pocit na světě je orgasmus tak ten ještě nezažil zázrak. Po napsání mého předchozího příspěvku jsem si řekl, že to ještě jednou zkusím nainstalovat. K mému úžasu se neobjevila ta ĎÁBELSKÁ připomínka, že moje zvukovka není připojena. Instalace proběhla v pořádku, PC se restartovala a vše běží jak má(s integrovanou zvukovkou paralelně). A opět jsem se PC ani nedotkl. Co vy na to?

to vypadá, že si z tebe tvůj PC dělá slušnou prd...

Ale vůbec ne. To pouze vypovídá o tom, že mezi oběma posledními akcemi proběhl kompletní restart.

Vždyť já jsem počítač restartoval snad milionkrát a kompletní vypnutí PC jsem taky dělal. Taky jsem třeba restartoval BIOS, protože já fakt už nevěděl co s tím.

Ha, už je to tady, vzpoura elektronických mozků

Jistě, on se také PC musí obhospodařovat tak, že při změnách je nutné - pro uvedení do rozumného stavu - postupovat tak, že se odinstaluje (bez restartu), pak vypne, pak se vyjme karta, pak zapne, restart a znovu. Bezhlavé opakované instalování nelze aplikovat, protože OS se NEDOSTANE do stavu "panenské čistoty (to stejně asi pak nikdy), ale pomáhá to a velmi podstatně.

Je to jen technika. Takové věci se stávají a ne jen s PC...