Zvuk

Zdravím mam tuto desku MSI B360-A PRO po připojení zesilovače do zadních výstupu jde slyšet zvuk strašně potichu-musí byt zesilovač na max.Zvuk funguje pouze jen když je zesilovač zapojen do zeleného konektoru a když zadám položku sluchátka.Jak zadám vstup vnějšího zdroje tak jde zvuk strašně potichu a zesilovač musí byt na max. Díky za rady.

Odpovědi na otázku

Ano, zelený Jack je analogový Stereo výstup zvuku. To máš dobře. V Realtek HD Audio manager zatrhni "Front speaker out". Potřebuješ aktivovat výstup, né vstup. Pak už to bude funět. ☺

tak že zelený by měl být stereo výstup..Ale nemělo by to jet i v tech ostatních?Ten Front speaker out nemužu najít..

Takhle vypadá nastavení https://filestore.community.support.microsoft.com/api/images/602b2b11-c743-... Na obrázku je hlasitost reproduktorů 50%. Ve správci zvuku jdou konektory přepnout na jiný účel, aktivovat službu která se po připojení konektoru zeptá co je připojeno nebo uložené nastavení resetovat, když je nastavení nevhodné.

Poradit nejde bez upřesnění. Je nainstalován OS Windows 10 64b? A máš nainstalovaný aktuální ovladač od výrobce desky?Je na straně:https://1url.cz/SMNvP- vybrat "On-Board Audio Drivers" a stáhnout soubor o velikosti 255.67 MB- po stažení nainstalovat- nastavit parametry (připojeny Reproduktory stereo a pod.)

Ano mám Win 10 64b ale uplně ten poslední ovladač nemám jen z cd od desky.Myslíte že muže byt v tomto problém?

Ovladač nainstalovaný a je to uplně to samé.Zapojím to do zeleného kliknu na zelený dám Retasking konektoru a objeví se které zařízení jste připojili je tam na výběr vstup vnějšiho zdroje,sluchátka,a výstup předního reproduktoru.Funguje to jen na sluchátka a na vystup předního reproduktoru.Jak dam vstup vnějšiho zdroje tak to nejde..

No tak je to OK, použijete volbu "Výstup předního reproduktoru" (značí to, že tímto konektorem vystupuje signál z PC do předních - stereo reproduktorů a to přece chcete!), hlasitost nastavíte na cca 80% a regulovat hlasitost budete na reproduktorech.