» Poradna » Notebooky

Zvuk

mam notbook asus ked mi hra pesnicka cez repraky tak hlasitos je na 100% ale intenzita vyskakuje vysoko akonahle pripojim sluchadla tak sice je zvuk na 100% ale intenzita je maximalne na minime pocujem slabo je to bieda. skusil som uz vsetko a neviem co dalej :(

Odpovědi na otázku

Vůbec tomu popisu nerozumím :D

comu konkretne nerozumies??? sak je to jasne napisane ze po pripojeni sluchadiel je sice zvuk na 100% ale jeho intenzita (na stupnice od 1-10 je maximalne 2) a zvuk je ledva pocut???

Zkus jiná sluchátka,pravděpodobně impedančně nesedí výstupu z NB. ( Příliž zatěžují výstup )

ja uz som skusil asi 3 a stale to iste preinstaloval ovladace a stale to iste :(