» Poradna » Notebooky

Zvuk

Dobry den, chci se zeptat, jestli byste mi mohli poradit. Mam notebook HP a sluchátka HappyPlug a když si chci volat na Teamspeaku a hrát přitom CounterStrike tak hru slyším v reproduktorech a teamspeak ve sluchátkách. Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

a s čím chceš poradit?

Abych slyšel hru i teamspeak ve sluchátkách jenom.

je to záležitost OS a ovladače zvukové karty. Takže podle toho jaký máš OS si vlez do nastavení zvuků/zvukovky a nastav si jak potřebuješ

Jakkoli to s OS a ovladaci uzce souvisi, je to boj tech konkretnich aplikaci.Jak si to v TeamSpeaku a CS:GO nastavi, tak mu to bude hrat. Do nastaveni OS by naopak radeji nemel zasahovat, jinak si to rozsteluje jeste hur!