» Poradna » Notebooky

Zvuk

Dobrý den, měl bych prosím Vás dotaz. U notebooku Lenovo E330 mě po přeinstalování systému nejede po zapnutí zvuk, vše vypadá že je nainstalováno ok, ale stále nejede. Když vrátím sytém to předchozího režimu, tak se zvuk rozjede, ale po vypnutí a opětovném zapnutí zase nejede. Díky

Odpovědi na otázku

Systém mám Windows 7 Home Premium

Stáhni nový ovladač zvukovky, ten starý vymaž a nahoď nový

Navstivit WWW stranku vyrobcu hardveru. V sekcii support najst dany model, v sekcii Download Drivers stiahnut vsetky potrebne ovladace na dany model na dany OS.Nasledne instalovat systemom, vziat do ruky banan a klikat Next,Next Finish.

Odinstaloval jsem starý ovladač a nainstaloval nový přímo od výrobce. Po instalaci vše jelo OK, ale po vypnutí a opětovném zapnutí zase zvuk nejede.