Zvuk

neustále mne pískají reproduktory nevím co s tím je to hrůza ,(zvukovka realtek hd , Visty)neda se ani poslochat hudba. Prosím o radu

Odpovědi na otázku

zkusil bych pc/zesilovač/reproduktory zapojit do jiné zásuvky (nebo každý jinam)
taky zkusit přemístit repráky..

:o)))
To spis je presunout do STEJNE zasuvky. Opacna situace prave vede nekdy (nekorektne udelana elektrika v dome/byte) k zajimavym jevum.

Jak piskaji - nejaky staly ton nebo jen pokud se prehrava nejaky zvuk?

Kazdopadne byste mel nainstalovat nejnovejsi ovladace k zakladni desce a nejnovejsi ovladace ke zvukovce (radeji zvlast - ty k desce nemuseji uplne vzdy obsahovat nejnovejsi ovladac zvukovky...).

Vista sice ma svuj vlastni ovladac Realteku, ale ten ma do korektniho fungovani opravdu hodne daleko.

Pokud to nepomuze, dojde na ladeni pripadnych HW problemu.

pořád to píská stejně když poslouchám hudbu i když nic nepřehrávám

a piskaji i tehdy kdyz nejsou pripojeny k PC?

A není to zapnutým mikrofonem?

K tomu smerovala ta otazka, zda to piska kontinualne nebo jen pri prehravani. Piska-li to stale, nebude to mikrofonem.

Napada me jeste jedna vec: Nemate nahodou GK od ATi s jejich proslavenou "pseudozvukovkou"?