Zvuk-Zázraky se dějí

Zdravím Vás všechny. Cosi se mi porouchalo ,nebo co se stalo.Na to se Vás ptám, znáte-li odpověď prosím podělte se o ni. Při startu PC (WXP, MB Biostar P4TSV)byl kdysi slyšet známý zvuk naskočení OS WXP,taková ta známá znělka. A najednou už není slyšet. Reproduktor je zobrazen systray, při spuštění třeba nějaké gamesy,nebo něčeho se zvukem zvuk funguje. Ve správci zařízení nebo jak se to jmenuje taky není žlutý otazník,že by nefungovaly nějaký ty zvukový řadiče,nebo co to tam všechno je....zkrátka zázraky se dějí .Díky

Odpovědi na otázku

Vytazenej konektor?

Povol zvuky windows.

Štart-ovládací panel-zvuk a zvukové zariadenia-zvuky-zvuková schéma-windows default.

Pravděpodobně jsi změnil zvukové schéma. Pravé tlačítko myši na ikonu reproduktoru - "upravit vlastnosti zvuku" - záložka "Zvuky".

HOTOVO, DĚKUJI VÁM. AŽ NA TEN VYTAŽENÝ KONEKTOR TO BYLY PŘESNĚ TY ODPOVĚDI,KTERÉ MI POMOHLY ODSTRANIT DUCHY A ZÁZRAKY. DÍKY.

Keby to bol "Vytazenej konektor" a zvuk by isiel, to by bol zazrak, nie toto.