» Poradna » Notebooky

Zvuk z vstupu pro mikrofon ?

Zdar,U mého ideapadu z580 jsem si před časem vylomil zdířku pro jack. Otázka je jednoduchá, dá se nějak nastavit, aby mikrofonní vstup fungoval jako výstup ? USB zvukovka je až poslední záchrana. Je nějak možno to udělat ?

Odpovědi na otázku

Rozdělat a opravit. Pokud máš na mysli vyřešit to nějak pouhým SW nastavením - nepřichází v úvahu!

Taky by to možná šlo, kdyby ti ha*zlové z Lenova neudělali fintu, že šroubky mají asi strhlé závity a odšroubovat jde jen jeden

Amatéři pokládající takové stupidní dotazy a pomlouvající výrobce si nezaslouží ani mít nějakou VTPopros rodiče ať ti koupí lopatičku a kyblíček - "ubohý Stoupo"

Je víkend, pouštěli z různých domů a doma jim půjčili i klávesnici, at mají od nich pokoj, když tam, jim půjčují jen myšna na minus a plus

já si myslim, že slovo VSTUP jasně definuje použití...

N evšechno jde dělat SW, pokud na té zvukovce není HW obvod, který ten jack fyzicky přepíná z mikfronního předzesilovače na výstup (linkový nebo sluchátkový), jako že asi nemá, tak smůla. Zázraky se dějí jen ve stupidních akčních filmech, dnes už ne jen přiblblých amíků.