» Poradna » TV, audio a video

Zvuk z reproduktorů zapojené přes TV (AV receiveru přes optický kabel) praská

Zdravím,U televize Samsung (přesný model dodám), ale myslím že není problém v televizi ale v aplikaci v televizi. Jde o to, když pustím youtube na televizi tak je vše ok, ale jakmile zapnu O2 aplikaci přímo v televizi, tak se ozývá nepříjemné praskání (i když jsem zapojil místo reproduktorů sluchátka výsledek byl stejný). Zkusil, jsem kontaktovat O2, ale ty neregistrují podobný problém. Nemáte podobnou zkušenost? Mohu dodat krátkou nahrávku, kde je to patrné. Děkuji

Odpovědi na otázku

Jednoznačně SW chyba.

Přebuzení? Nejde optický výstup někde v menu zeslabit? (na některých TV to jde, na některých ne.)