» Poradna » TV, audio a video

Zvuk z gpu HDMI

Dobrý den, rozhodl jsem se připojit domácí kino Sony k PC. Není jiná možnost, než zvuk přes HDMI. Chci to zapojit takto: HDMI z PC do Sony, a z Sony HDMI do monitoru. Vím, že HDMI přenáší i zvuk, ale nevím, jak se zvuk dostane do grafické karty, jestli vůbec. Děkuji za poučení:)

Odpovědi na otázku

Pokial to nie je prehistoricka GK, tak sa dostane v "pohode".

prehistorická je, záleží jak moc. gforce gt240 1gb od Asus

a teraz ti ide z karty zvuk ked vynechas to sony? Napoj pocitac na televizor napriklad (ked teda monitor nema repraky). Ak to pojde, tak to pojde aj cez receiver sony, ak to teda aj on podporuje. Inak to je co za receiver, co nema line in vstup min 1?

No to jsem právě chtěl udělat, ale položit dotaz bylo jednodušší. A ten line in vstup tam je jeden, ale tam mam připojené zas jiné zařízení. Vím, že na notebooku to s tou tv jde. Asi budu muset vyzkoušet

ne, jednodušší by to bylo vyzkoušet. Nebo myslíš že tady někdo má stejnou grafiku a stejný domácí kino ?Zvuk se přes HDMI přenáší naprosto standardně, takže asi není důvod proč by to nefungovalo. Jen po připojení hdmi ti nepůjdou repro na PC připojené na zvukovku - to se přepíná ve zvukových zařízeních (abys nemusel ten hdmi pořád vytahovat)

GT240 uplne normalne umi posilat zvuk do HDMI.Jak to dela ... vubec nereste. ;o)

Podívej se do Správce zařízení, co tam máš v Řadičích zvuku. Kromě zvukovky (Realtek např.) tam bývá nějaké HD Audio (souvisí s ovladačem grafiky) a můžeš to vybrat jako Výstupní zařízení (místo repráků).