» Poradna » Mobily

Zvuk videa

 | Macintosh OS X Safari 0.0

Dobry den, chtěla jsem se zeptat. Mám iPhone 11 a nemam moc dobrou kvalitu videa. Když natáčím video tak obraz je v pořádku ale zvuk není. Je velmi tlumený a jde tam slyšet každý pohyb co udělám na mobilu třeba když jen posunu prst po krytu, že tam nejde skoro nic rozumět. Ale když natáčím přes nějaké soc. sítě tak je zcela normální jen u té aplikace fotoaparát se mi to děje. Zkoušela jsem všechno restartovat mobil, nejnovejsi verzi a nic nepomáhá. Neví někdo prosím co s tím mám dělat? Jelikož je to opravdu hrozné. Mám IPhone 11

Mohlo by vás také zajímat

Odpovědi na otázku

avatar
 | Android Chrome 124.0

Aplikace a telefonování budou mít aktivni noise canceling mikrofon. V nastavení, zpřístupnění, zvuk a obraz, a tam bude redukce zvuku na pozadí. Od iphone 13 to tam už není, je prostě vzdy aktivni a nejde vypnout.

U natáčení videa to bere vše a je to záměr. Pokud chceš být slyšet a nechceš mít ve videu ruch okolí. Bude potřeba připojit externi mikrofon, nejlépe dynamický a mít ho co nejblíže u úst, cca v 45° úhlu že ktereho mikrofon bere aby se eliminován co nejvíc popovani. Ideal bude použit nějaký audio interface, kde si clovek nastaví i bránu s ko.presorem, pripadnym Eq a deEsserem.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět